YOOKIDOO Muzyczna torba z melodiami

YOOKIDOO Muzyczna torba z melodiami Prezent

YOOKIDOO Muzyczna torba z melodiami

niedostępne

cena: 95,10 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: yookidoo58098 , EAN: 020373401211

Yookidoo Muzyczna torba z melodiami

Opis:

Doskonała torebka z lusterkiem, z muzyką i efektami świetlnymi. Pierwsza prawdziwa torba Twojego malucha na jego ulubione rzeczy, takie jak smoczek, butelka, husteczki czy pieluszki. Wygodna i idelana na wycieczke, w łatwy sposób przymocujesz ją do łózeczka czy wykorzystasz do zabawy na kocyku.

Opis:

Wielkie lusterko w przedniej części torby zainteresuje każdego ciekawskiego malucha. Bobas może obserwować swoje odbicie i odbicia zabawek. Torba gra klasyczne i spokojne melodie Beethovena albo weselsze i żywsze melodie Mozarta. Razem z odtwarzaną melodią na torbie się rozświecają kolejno, jedna po drugiej przyjacielskie buzie, które zachęcają malucha do obserwacji, podnoszenia główki i ramion. Muzykę bardzo łatwo można włączyć za pomoca przycisku w przedniej części torby, co z łatwością Twój maluch szybko nauczy się wykonywać. Muzykę można w prosty sposób wyłączy i obserwowac efety świetlne.

Kolorowe kółeczka w dolnej części torebki są przeznaczone do przywieszania innych zabawek, smoczka, itd. Śliczna grzechocząca żyrafa dołączona jest do świecącej torby z melodiami.

Rozmiar opakowania i specyfikacje:

  • Zawartośc opakowania: muzyczna torba – grzechotka żyrafa – opakowanie zawiera baterie
  • Wymagane baterie: 3 × 1,5 V AA
  • Rozmiar opakowania: 220 × 330 × 140 mm

Zalecany wiek:

  • Od 0 miesiąca

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader