YOOKIDOO Mata edukacyjna z drążkiem

YOOKIDOO Mata edukacyjna z drążkiem Promocja Prezent

YOOKIDOO Mata edukacyjna z drążkiem

w magazynie

Cena detaliczna: 377,00 zł
Cena promocyjna: 377,00 zł

Kod: yookidoo58104 , EAN: 020373401266

Yookidoo Mata edukacyjna z drążkiem

Opis:

Interaktywna mata edukacyjna z wieloma wariantami zabawy, przeznaczona do odkrywania świata przez zabawę i sprawnego rozwoju zmysłów maluszka.

Mata edukacyjna z jej poszczególnymi elementami jest zaprojektowana tak, aby możliwa była zabawa w pozycji „na brzuszku“, na plecach oraz w pozycji siedzącej. Dzięki temu możliwe jest wspieranie rozwoju dziecka w różnych jego fazach.

Opis:

Rewolucyjny system tej maty edukacyjnej oparty jest a zastosowaniu zmotoryzowanego samochodzika, który może być przymocowany do drążka lub do maty. Samochodzik jeździ po swojej drodze, tam i z powrotem w towarzystwie muzyki. Do wyboru są dwie melodie: szybka lub relaksacyjna. Istnieje możliwość wyłączenia muzyki.

Do samochodzika można przymocować poszczególne maskotki jako podróżujących.

Mata edukacyjna zapewnia wszechstronną zabawę dzięki wielu dodatkowym zabawkom, jak na przykład: lusterko, grzechotka, które mogą również służyć jako pierwsze gryzaki. **Wszystkie elementy dopełniające zachęcają do ekperymentowania oraz pobudzają naturalną ciekawość dziecka. Mata edukacyjna wspiera rozwój motoryki, koordynacji oko – ręka oraz wzmacnia koncentrację na zabawie.

Mata edukacyjna wyróżnia się bardzo stabilnym drążkiem, na którym za pomocą pierścieni, istnieje możliwość zawieszenia poszczególnych zabawek, które stymulują dziecko do zabawy i stymulują rozwój zmysłu dotyku. Jaskrawe kolory i różne materiały pomagają małemu dziecku w rozwoju wizualnej percepcji i rozwój zmysłu dotyku.

Matę edukacyjną z łatwością możecie skłądać, przenosić oraz przechowywać.

Po usunięciu wszystkich elementów matę można wyprać.

Rozmiar opakowania i specyfikacja:

  • Zawartość opakowania: mata edukacyjna z drążkiem 100 × 85 cm – zmotoryzowany samochodzik – listwa do samochodziku – królewicz – królewna – smok – lusterko – grzechotka

Zalecany wiek:

  • Od 0 miesiąca

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader