Wybredny niedźwiadek (Teribear), gra towarzyska, 140x140x25mm

Wybredny niedźwiadek (Teribear), gra towarzyska, 140x140x25mm Promocja

Wybredny niedźwiadek (Teribear), gra towarzyska, 140x140x25mm

w magazynie

Cena detaliczna: 65,42 zł
Cena promocyjna: 62,20 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F000745 , EAN: 8595054224158

Wybredny niedźwiadek (Teribear), gra towarzyska, 140×140×25mm

Opis:

EDUKACYJNA GRA DLA DZIECI WYBREDNY NIEDŹWIADEK

Wspaniała gra dla całej rodziny, ale przede wszystkim dla najmłodszych graczy. Uczestnicy gry wcielają się w rolę wybrednych niedźwiadków TERIBEAR, wyjadają niedźwiedzi zapasy.

Gracz, na którego przyszła kolej, rzuca kośćmi. Wszyscy gracze patrzą na karty, które mają w ręku. Starają się wybrać taką kartę, na której znajdują się obrazki, jak najbardziej podobne do obrazków na kostkach. Następnie gracze kładą wybraną kartę przed sobą, tak żeby obrazek nie był widoczny. Potem wszyscy naraz odkrywają karty. Ten gracz, który ma najwięcej obrazków odpowiadających tym na kostkach zdobywa najwięcej punktów – są rozpisane na kartach.

Gra nie tylko zapewnia mnóstwo zabawy, lecz także ma walory edukacyjne. Dzieci ćwiczą liczenie od 1 do 6. Podczas gry muszą wykorzystać podstawy myślenia strategicznego i logicznego. Dzieci poznają, co to jest ryzyko i nauczą się przyjmować konsekwencje swoich decyzji oraz przegrywać. A wszystko w tak naturalnej i rozrywkowej formie, że dzieci będą w nią chciały grać bez przerwy.

Kto to jest TERIBEAR?

TERIBEAR to „niedźwiedzi bohater“ i jednocześnie główny symbol projektu Terezy Maxové o tej samej nazwie. TERIBEAR to także kultowy projekt uwielbiany przez społeczeństwo i media. Jednym z jego celów jest wspieranie dobrych inicjatyw w innowacyjny sposób. TERIBEAR pomaga dzieciom dorastającym w rodzinach zastępczych, ale także tym, którym grozi odebranie rodzinie i przeniesienie do domu dziecka.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader