WADER Play House – weterynarz 25460

WADER Play House – weterynarz 25460 Promocja

WADER Play House – weterynarz 25460

do 3-5 dni

Cena detaliczna: 98,30 zł
Cena promocyjna: 84,50 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F002346 , EAN: 5900694254602

WADER Play House – weterynarz 25460

Opis:

Wader Play House – Weterynarz 25460Play Vet, czyli weterynarz firmy Wader to dwupiętrowy, kolorowy domek, dzięki któremu zabawa w dom i lekarza będzie o wiele atrakcyjniejsza.

Na wyposażeniu zestawu znajduje się ruchoma winda, miniaturowy weterynarz, samochód z przyczepką oraz liczne stado zwierząt hodowlanych.

Układ domku jest odzwierciedleniem rzeczywistych projektów domów. Na parterze jest salon a sypialnia i łazienka umiejscowiona może być na piętrze które można samodzielnie urządzić wykorzystując dołączone mebelki. Dodatkowo do zestawu dołączona jest barwna wycinanka i atrakcyjne naklejki. Dzięki uchwytowi umocowanemu na dachu, domek można bez kłopotu przenosić w dowolne miejsce. zabawka jest bardzo funkcjonalna i łatwa do złożenia. Dziecko może uczyć się samodzielnie urządzać mieszkanie, co pobudza jego wyobraźnię przestrzenną, oraz poznawać zwierzęta i podstawowe zasady medyczne, co wpływa na jego rozwój społeczny. Wszystkie elementy domku wyprodukowane są w Polsce z nietoksycznych, bezpiecznych i wytrzymałych materiałów.

Domek weterynarza rekomendowany jest dla dzieci od 3 lat.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader