VULLI Zestaw żyrafa Sophie

VULLI Zestaw żyrafa Sophie

VULLI Zestaw żyrafa Sophie

niedostępne

cena: 122,06 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F012169 , EAN: 3056565166689

VULLI Zestaw żyrafa Sophie

Opis:

Idealny prezent na pierwsze odwiedziny dziecka!

Zawiera:

  • Sophie żyrafa: pierwsza zabawka stymulująca wszystkie zmysły
  • Sophie żyrafa gryzaczek, który doskonale łagodzi ból dziąsęł podczas ząbkowania

Pierwsza zabawka, która stymuluje wszystkie zmysły

Wzrok: Ciemne, kontrastowe plamy na ciele żyrafy przyciągają uwagę dziecka. Stanie się więc rozpoznawalnym dla dziecka przedmiotem, który łatwo pozna i zidentyfikuje.

Słuch: Zabawka zawiera piszczałkę, która jest nie tylko źródłem zabawy, ale również stymuluje słuch dziecka i pomaga mu w zrozumieniu zależności pomiędzy przyczyną a skutkiem.

Smak: Zabawka wykonana jest z elastycznego tworzywa. Ma serię partii do gryzienia (czułki, rogi, nóżki), jest więc idealną pomocą, która uspokoi i złagodzi ból dziąseł podczas ząbkowania. Zabawka wykonana z w 100% naturalnej gumy oraz barwnika spożywczego, jest więc całkowicie bezpieczna.

Dotyk: Zabawka jest lekka i doskonale przystosowana do drobnych rączek dziecka, które może ją łatwo chwycić za długie nogi albo szyję. Gładkość zabawki przypomina delikatną skórę mamy, dlatego wywołuje u dziecka poczucie bezpieczeństwa, stanowiąc źródło fizjologicznych i emocjonalnych reakcji.

Węch: Specyficzny zapach naturalnego kauczuku pozwala dziecku na łatwe zidentyfikowanie zabawki i odróżnienie jej od innych.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader