VEET Krem do depilacji z dozownikiem skóra wrażliwa 400 ml

VEET Krem do depilacji z dozownikiem skóra wrażliwa 400 ml

VEET Krem do depilacji z dozownikiem skóra wrażliwa 400 ml

w magazynie

cena: 45,20 zł

Kod: F009698 , EAN: 3059944021197

VEET Krem do depilacji z dozownikiem skóra wrażliwa 400 ml

Opis:

Veet Krem Do Depilacji z Dozownikiem Skóra Wrażliwa 400 mlKrem do depilacji Veet o pojemności 400 ml do skóry wrażliwej z wygodnym w użyciu dozownikiem, który gwarantuje brak zabrudzeń podczas depilacji. Jest przeznaczony do depilacji nóg, pach i okolic bikini. Wiodącym składnikiem jest olejek z kiełków pszenicy i wyciąg z orchidei, które idealnie zadbają o ukojenie wrażliwej skóry.

Dzięki temu kremowi uzyskasz zadbaną i idealnie wygładzoną skórę. Łagodzący i nawilżający wyciąg z ordchidei sprawia, że można zapomnieć o dodatkowym nawilżaniu skóry.

Sposób użycia:

Pokryj dokładnie kremem skórę w miejscu, które chcesz depilować. NIE WCIERAJ W SKÓRĘ. UMYJ STARANNIE RĘCE. Pozostaw krem na skórze przez 5 minut. Dokładnie przestrzegaj czasu aplikacji. Następnie przy pomocy szpatułki delikatnie usuń krem z niewielkiej powierzchni. Jeśli włoski łatwo schodzą, usuń resztę kremu szpatułką. Jeśli jest taka potrzeba, pozostaw krem na skórze dłużej, NIE PRZEKRACZAJ 10 MINUT CAŁKOWITEGO CZASU APLIKACJI. DOKŁADNIE OPŁUCZ SKÓRĘ wodą i osusz.

Zawartość opakowania:

  • butelka z pompką o pojemności 400 ml
  • Szpatułka Perfect Touch™
  • Czas działania: 5 minut (max. 10 minut)

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader