VALCO Wózek SNAP 4 BLACK, kolor czarny/fioletowy, pozycjonowany

VALCO Wózek SNAP 4 BLACK, kolor czarny/fioletowy, pozycjonowany Promocja

VALCO Wózek SNAP 4 BLACK, kolor czarny/fioletowy, pozycjonowany

w magazynie

Cena detaliczna: 1 099,00 zł
Cena promocyjna: 1 049,00 zł

Kod: F004850 , EAN: 8592946175482

VALCO Wózek SNAP 4 BLACK, kolor czarny/fioletowy, pozycjonowany

Opis:

Bestseller na rynku od 2013 roku.

Gwarancja obustronnego komfortu:

Nowy wózek najlepszej marki Valco Baby, znanej przede wszystkim na australijskim i amerykańskim rynku, jest dzięki swojej małej wadze (6,2 kg), łatwemu składaniu i wysokiej nośności (do 20 kg) gwarancją komfortu nie tylko dla dziecka, ale także dla jego rodzica. Jeszcze większy komfort dziecku zapewnia szerokie siedzisko.

Dla dzieci już od urodzenia:

Mimo, że jest to wózek sportowy mogą korzystać z niego dzieci już od urodzenia, co jest bardzo wygodne, gdyż nie trzeba przekładać i zmieniać wózka dziecku. Możliwość całkowitego położenia siedziska i dołączenie śpiworka pozwala na pełny komfort przewożenia dziecka już od urodzenia.

Łatwa obsługa:

Ci co posiadają wózek Snap 4 zachwalają jego wygodny sposób składania. Ten wózek składa się do wewnątrz, dzięki czemu zapobiega pobrudzeniu siedziska.

Dalsze informacje:

Podobnie jak inne wózki marki Valco Baby, tak też Snap 4 może się pochwalić innymi praktycznymi detalami, takimi jak możliwość rozpięcia daszka za pomocą zamka. Możliwe jest również złożenie pałąka budki. Wysoka ochrona UV jest gwarancją ochrony koloru i niezmienionego wyglądu wózka, co jest szczególnie ważne, gdy planuje się dużą rodzinę i chce się wózka używać przez długie lata.

Specyfikacja produktu:

Bardzo lekki – 6.2kg Odpowiedni dla dzieci już od urodzenia Łatwe składanie, jednym płynnym ruchem do przodu, dzięki czemu siedzisko wózka pozostanie czyste Automatyczna blokada złożonego wózka Siedzisko można całkowicie złożyć Niezliczona ilość ustawień oparcia wózka Bardzo szerokie siedzisko, szczególnie wygodne dla większych dzieci Tylne okienko z siatki, umożliwiające cyrkulację powietrza Daszek ochronny z przedłużeniem stanowiący ochronę przed wiatrem i nieprzyjemną pogodą Daszek z ochroną UV przed napromieniowaniem słonecznym 5—cio punktowy pas bezpieczeństwa Przestronny koszyk na akcesoria lub zakupy Koła z łożyskiem – tylne koła można łatwo zdjąć, przednie koła skrętne z blokadą Tylna dźwignia hamulca pozwala na łatwe użycie nawet w letnim obuwiu Nośność – do 20kg Pozycjonowanie podnóżka

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader