TOMMEE TIPPEE Szczotka i grzebień - II Basic

TOMMEE TIPPEE Szczotka i grzebień - II Basic

TOMMEE TIPPEE Szczotka i grzebień - II Basic

w magazynie

cena: 16,10 zł

Kod: F001871 , EAN: 8595226301021

Tommee Tippee Szczotka i grzebień – II Basic

Opis:

Tommee Tippee dba również o delikatne włoski Twojego maleństwa. Specjalna szczotka i grzebień pozwolą Tobie i Twojemu dziecku na radość ze wspólnie spędzonego czasu, również po kąpieli. Rozczesywanie delikatnych włosków nie będzie już nigdy bolesne ani nieprzyjemne, a stanie się dla Was wyjątkowym czasem.

Tommee Tippee szczotka i grzebień to zestaw do pielęgnacji włosów Twojego maluszka już od pierwszych dni jego życia. Są one specjalnie zaprojektowane, tak aby nie podrażniać delikatnej skóry głowy.

Szczotka jest wykonana z miękkiego włosia, które świetnie sobie radzi z delikatnymi włoskami nowonarodzonego dziecka. Jednocześnie delikatnie masuje główkę, dzięki czemu czesanie staje się dla dziecka przyjemne i komfortowe. Możesz czesać włoski swojego dziecka codziennie: zarówno na sucho, jak i tuż po kąpieli.

Specjalny grzebień jest również zaprojektowany, aby nie powodować zadrapań na wrażliwej skórze. Zęby grzebienia są zakończone kuleczkami, które chronią przez nieprzyjemnym dotykiem. Zapewnia on ochronę delikatnych włosów dziecka oraz znacznie ułatwia rodzicom dbanie o higienę maluszka.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader