TINY Love Gimnastyka dla bobasa z pałąkami Move & Play 0+

TINY Love Gimnastyka dla bobasa z pałąkami Move & Play 0+ Promocja Prezent

TINY Love Gimnastyka dla bobasa z pałąkami Move & Play 0+

w magazynie

Cena detaliczna: 520,16 zł
Cena promocyjna: 459,00 zł

Kod: F001959 , EAN: 735259004089

TINY LOVE Gimnastyka dla bobasa z pałąkami Move & Play 0+

Opis:

Tiny Love Gimnastyka Dla Bobasa Z Pałąkami Move & Play 0+Niezwykła mata z serii gimnastyka dla bobasa z pałąkami „Move & Play“ jest dużo bardziej wszechstronna, komfortowa i lepiej dostosowana do potrzeb rozwojowych dziecka.

To pierwsza mata edukacyjna, która jest wyposażona w przesuwany łącznik umożliwiający umieszczenie zabawek w zasięgu rączek dziecka – regulacja pozycji pałąka. Dodatkowo na pałąkach umieszczono przesuwane pierścienie, pozwalające na przesuwanie zawieszek w dowolne miejsce.

Mata pobudza rozwój umiejętności ruchowych, wpływa na rozwój poznawczy i emocjonalny dziecka. Wzmacnia ramiona i zachęca dziecko do podnoszenia główki, do poznawania i odkrywania świata. Dodatkowo rozwija zdolności poznawcze Malucha, zwłaszcza przyczynowo-skutkowe.

Zabawka wyposażona w 7 wesołych, przyjaznych dla ucha melodyjek.

Mata składa się z wygodnego barwnego kocyka, dwóch elastycznych pałąków oraz interaktywnej elektroniczna zabawka – wystarczy że Maluch pociągnie za małpkę a rozlegnie się wesoła melodyjka i zaświecą światełka.

Matę jest wielofunkcyjna – można bez problemu dostosować ją do wieku, etapu rozwoju bądź potrzeb Maluszka.

  • klasyczna mata – wraz pałąkami i planszą
  • kojec – łącząc brzegi możemy stworzyć bezpieczny kojec dla ruchliwych dzieci , które mogą bez problemu ześliznąć się z maty.
  • kocyk – po odłączeniu pałąków oraz planszy – mata może służyć jako niezwykłe wygodny kocyk dla starszych Pociech.

Na pałąkach umieszczono liczne zawieszki, które będa stymulowały rozwój Dziecka, m.in. wibrujący słonik, małpka grzechotka, grzechotka z koralikami oraz kolorowe gryzaki.

Na macie umieszczono liczne szeleszczące elementy oraz elementy typu A-kuku. Dodatkowo mata posiada zróżnicowaną strukturę i kolorystykę, dzięki czemu skupi uwagę Maluszka, a także pozwoli mu na naukę nowych faktur.

Mata wyposażona również w duże bezpieczne lustereczko w kształcie ślimaczka, które zachęci Maluszka do podnoszenia główki i przeglądania się w nim – lustereczko można montować w wielu pozycjach.

Plastikowe pierścienie do zawieszania innych ulubionych zabawek Twoja Pociechy.

Mata jest niezywkle poręczna – w szybki sposób można ją złożyć i zabrać w dowolne miejsce.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia narodzin.

Plansza zasilana 3 bateriami 1,5V AA.

Wymiary: mata – ok. 86 × 80 cm. lusterko – średnica 25 cm

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader