Pieluchy wielorazowe

Nowość

NOWOŚĆ NA FEEDO.PL!

Wypróbuj nowe pieluszki wielorazowe Rumparooz amerykańskiej marki Kanga Care. Dzięki systemowi zapięć na rzepy lub napy pieluszki te rosną wraz z maluszkiem. Przez cały okres pieluchowania nie musisz dokupować nowych rozmiarów!

wypróbuj 

Teraz przy zakupie pieluszek za co  najmniej 59,99 zł otrzymasz w prezencie smoczek MAM!

rabaty do 30 %

Wielorazówki w promocji

Pieluszki z materiału teraz jeszcze tańsze! Kupuj wielorazówki cenionych przez mamy marek Kikko, Gloop i Motherhood i korzystaj z rabatów aż do 30%. Twój maluszek pokocha te delikatne i mięciutkie pieluszki!

po rabaty 

WYBIERZ WIELORAZÓWKI DLA SWOJEGO DZIECKA

Klasyczne

 Przyjazne dziecięcej pupie, mają też wiele innych zastosowań. Ochronią przed słońcem, zastąpią cienki kocyk lub chusteczkę i jak nic innego pomogą w zasypianiu.

Wybierz

Otulacze i kieszonki

Mięciutkie otulacze zapewnią maleństwu doskonały komfort. Zapinane na  rzepy lub napy, z miejscem na wkład chłonący wilgoć, w  bajecznych wzorach i kolorach.

Wybierz

AIO, SIO

Wszystko w  jednym, czyli pieluszki z wszytym wkładem. Wymiana takiej pieluszki zajmuje dosłownie chwilkę a dziecięca pupa cieszy się ciepłem i miękkością.

Wybierz

Wkłady

Wkłady z materiału pochłaniającego wilgoć i wkładki separacyjne, których użyjesz z kieszonkami i pieluszkami SIO. Różne warianty zapewnią dziecku doskonałą suchość.

WybierzTwoje ulubione marki w promocji:

rabaty do 20 %rabaty do 43 %


rabaty do 27 %


.


rabaty do 20%


Nie bój się pieluszek wielorazowych!

Promocja!

PIELUSZKI WIELORAZOWE

z prezentami i rabatami!

 Zadbaj o pupę maleństwa i skorzystaj z naszych super promocji na pieluszki wielorazowe!

Kupuj 

Ajax loader