Loading
Loading

Fisher Price

rabaty do 33 %

ZABAWKI FISHER-PRICE BAWIĄ I UCZĄ!

Zabawki Fisher-Price są stworzone, by bawić i uczyć. Wybierz najpiękniejszą zabawkę i wspieraj rozwój swojego dziecka!

Maty edukacyjne, bujaczki i pałąki są doskonałe jako pierwsza zabawka, która rozwija zmysł obserwacji i umiejętności motoryczne dziecka. Maty pomagają najmłodszym w osiąganiu pierwszych sukcesów, takich jak sięganie i chwytanie. Leżaczki, dzięki delikatnemu bujaniu uspokajają maluszka. Zabawki-przywieszki możesz odpiąć i zabrać na spacer. 

Ulubiony piesek Laugh and Learn i jego przyjaciele prowadzą malucha światem odkryć i zabawy. Są mięciutcy i reagują na dziecięcy dotyk. Ich wizerunki znajdziesz również na innych zabawkach oferujących mnóstwo interaktywnej zabawy.

Dzięki technologi Smart Stages możesz w prosty sposób wybrać poziom zabawy, który jest najbardziej odpowiedni dla Twojego dziecka. Treści do nauki zmieniają się wraz z dorastaniem malucha.

Zabawki dźwiękowe uczą alfabetu, cyfr, kształtów, pozdrowień i wielu wielu innych. Odtwarzają piosenki i za pomocą prostych pytań i poleceń pomagają w zdobywaniu nowych umiejętności. Zabawki mają regulowany poziom głośności, tak by były przyjemne dla ucha dziecka i nie przeszkadzały rodzicom.

Za pomocą kolorowych sorterów i zabawek do układania dziecko nie tylko się bawi, ale zarazem w naturalny sposób rozwija swoje umiejętności manualne, koordynację oko-ręka, sprawność palców i uczy się podstawowych kształtów i kolorów. Elementy zabawek są dopasowane do małych rączek i łatwo utrzymują się w czystości.


Jemnou motoriku

Smyslové vnímání


Fantazii a kreativituFiltracja

Przedział cenowy
do
Marki
Kolor
Materiał
Płeć
Rodzaj
Wiek
Pokaż kolejne
Właściwości
Ajax loader