Loading
Loading

Sposoby płatności

Jak możesz zapłacić za zamówienie?

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Do wyboru są wymienione poniżej dostępne sposoby płatności:


• Online przelew bankowy


Za zamówienie możesz zapłacić przy pomocy e-przelewu. Należność natychmiast będzie widoczna na naszym koncie, będziemy więc mogli wysłać do Ciebie paczkę jak najszybciej (jeżeli wszystkie produkty będą w magazynie). Płatność za pośrednictwem systemu płatniczego PAYU.


• Karta płatnicza online


Za zamówienie możesz zapłacić przy pomocy karty płatniczej, która musi mieć aktywną funkcję płatności przez internet. Należność natychmiast będzie widoczna na naszym koncie, w związku z czym od razu będziemy mogli wysłać paczkę (w przypadku, że wszystkie produkty będą w magazynie). Płatność za pośrednictwem systemu płatniczego PAYU. Dzięki płatności kartą oszczędzasz czas i pieniądze!


Zamówienia zapłacone przy pomocy karty płatniczej lub online przelewem bankowym wysyłamy jako pierwsze!


• Przelew bankowy


Płatność za zamówienie należy przesłać przelewem bankowym na nasze konto. Pełne dane do przelewu otrzymasz od nas po potwierdzeniu zamówienia. Płatność za pośrednictwem systemu płatniczego PAYU.


• Płatność za pobraniem


Za paczkę zapłacisz kurierowi przy jej odbiorze. Za tę formę płatności doliczamy opłatę 4,99 zł (7,00 zł). Płatność za pobraniem jest możliwa jedynie w gotówce, płatność kartą nie jest możliwa.

Ajax loader