SKIP HOP Podkładka Zoo Sowa

SKIP HOP Podkładka Zoo Sowa Promocja Prezent

SKIP HOP Podkładka Zoo Sowa

w magazynie

Cena detaliczna: 58,69 zł
Cena promocyjna: 52,40 zł

Kod: F014384 , EAN: 879674020467

SKIP HOP Podkładka Zoo Sowa

Opis:

Podkładka ZOO – „na miejscu” i „na wynos”

Podkładka ZOO to jeden z najpraktyczni­ejszych elementów stołowej zastawy Maluszka. A dlaczego? Wbrew pozorom, podkładka nie tylko służy do utrzymania porządku podczas posiłku. To wielozadaniowa mata, która towarzyszy dziecku w odkrywaniu smaków i nauce samodzielnego jedzenia – w domu i w gościach!

Podkładka ZOO wykonana jest ze silikonu spożywczego – tworzywa aksamitnego w dotyku, niezwykle elastycznego i przede wszystkim bezpiecznego dla dzieci. Jego unikatowa struktura skutecznie blokuje rozwój wszelkich bakterii, pleśni i grzybów na powierzchni maty. Podkładkę łatwo utrzymać w czystości – spłukując pod bieżącą wodą lub myjąc w zmywarce.

Jak wszystkie produkty SKIP HOP, również podkładka ZOO została zaprojektowana z pomysłem. Jest bardzo przestronna, antypoślizgowa, ma podwyższoną ramkę, która w razie wpadki powstrzyma płyn przed rozlaniem się poza matę i… można ją zrolować! Wiec jeśli wybieracie się do restauracji lub w odwiedziny do przyjaciół – zrolujcie podkładkę, złóżcie na pół i zabezpieczcie przed rozwinięciem się jej w torebce przekładając rulon przez zintegrowane z matą kółeczko. Serwowanie posiłków na podkładce ZOO sprawi, że pora jedzenia, gdziekolwiek będziecie, stanie się dla Maluszka wspaniałą przygodą – nie tylko kulinarną!

Szczegóły:

  • Wielofunkcyjna podkładka ZOO, wykonana z wysokiej jakości silikonu spożywczego, który nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenolu A, ftalanów i PCV
  • Jest aksamitna w dotyku, elastyczna, lekka i łatwo ją zrolować
  • Nie ślizga się po powierzchni stołu
  • Przyda się w domu, restauracji i w gościach
  • Sprawdzi się doskonale przy rozszerzaniu diety metodą BLW (Baby Led Weaning)
  • Rozmiar: 42 × 30 cm

Główny bohater aplikacji – Pszczółka, Biedronka, Małpka i Sowa – występuje również na innych akcesoriach SKIP HOP. Matę do karmienia można więc skompletować z talerzykiem, miseczką, sztućcami, śliniaczkiem czy bidonem.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader