QUINNY Składana gondola – Pink Passion

QUINNY Składana gondola – Pink Passion

QUINNY Składana gondola – Pink Passion

do 3 tygodni

cena: 698,30 zł

Kod: F016414 , EAN: 8712930094487

QUINNY Składana gondola – Pink Passion

Opis:

Składaną gondolę charakteryzuje przede wszystkim możliwość szybkiego złożenia jej na płasko bez potrzeby demontowania tapicerki, jak w klasycznych gondolach. Mechanizm składający znajduje się od spodu gondoli, dzięki czemu jest łatwo dostępny. Dzięki małym rozmiarom po złożeniu sprawdzi się idealnie dla aktywnych rodziców podróżujących z dzieckiem.

Gondole można zamontować na wózkach wielofunkcyjnych Quinny Moodd oraz Buzz. Będzie ona odpowiednia do przewożenia dzieci od pierwszych chwil życia do około 6 miesięcy (10kg).

Gondola charakteryzuje się solidnym wykonaniem, wyposażona w wygodny materac odpowiedni do prawidłowego i bezpiecznego przewożenia noworodków. Gondola jest obszerna, zapewni wygodę maleństwu aż do 6 miesięcy. Duża budka, pokrowiec osłaniający dziecko, pelerynka przeciwdeszczowa i moskitiera dołączone do zestawu, ochraniają dziecko podczas spacerów w każdych warunkach pogodowych. Jednym kliknięciem zamontujesz gondolę na stelażu wózka, który został wyposażony w adaptery mocujące.

Szczegóły:

  • Waga: 4,7 kg
  • Wymiary zewnętrzne (dł. x wys. x szer.): 88 × 30 – 55,5 × 44,5 cm
  • Wymiary wewnętrzne: 84 cm x 39 cm
  • Nośność; 9 kg

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader