PLAN TOYS Klocki z wodą

PLAN TOYS Klocki z wodą Promocja

PLAN TOYS Klocki z wodą

w magazynie

Cena detaliczna: 213,00 zł
Cena promocyjna: 188,40 zł

Kod: F004327 , EAN: 8854740055231

PLAN TOYS Klocki z wodą

Opis:

6 klocków o dwóch kształtach. Dzieci mogą składać klocki razem ucząc się przy tym nowych kolorów. Zabawka odpowiednia dla dzieci od 3 lat. PLAN TOYS

Plan Toys to istniejąca już 30 lat firma, która słynie z produkcji wysokiej jakości, ekologicznych zabawek.

Firma powstała w roku 1981 na południu Tajlandii, gdzie istnieje do dziś. W produkcji wykorzystuje drewno kauczukowca, które nie produkuje już lateksowego mleka. Firma wykupuje to drewno od rolników, dla których nie ma już żadnej wartości. Dba również o to, aby stale sadzono nowe drzewa. Właśnie dzięki zastosowaniu tych drzew produkcja jest wciąż opłacalna, ekonomiczna i wysokiej jakości. Proces produkcji został zaprojektowany tak, aby jak najbardziej oszczędzać energię poprzez zastosowanie energii słonecznej i biomasy. Nie dopuszcza się tym samym do produkcji odpadów.

PlanToys używa w produkcji zabawek kleju bez formaldehydów oraz farby na bazie wody, które są bezpieczne, nie zawierają ołowiu i innych metali ciężkich. Do opakowań i innych elementów z papieru wykorzystuje się papier z recyklingu. Zabawki maja certyfikat FSC oraz ISO 9001 i 14001.

Firma otrzymała akredytację społecznej odpowiedzialności (OHSAS 18001), co świadczy o perfekcyjnym stosunku do pracowników i zapewnienia bezpiecznych i zdrowych warunków pracy. Ponadto firma zatrudnia osoby niepełnosprawne, regularnie sponsoruje dzilalność różnych klubów dla dzieci, placów zabaw, księgarni, świetlic, jak również pomaga niepełnosprawnym maluchom.

Zabawki od PlanToys wspieraja zabawę, kreatywne myślenie oraz naukę o świecie wokół.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader