PLAN TOYS Dwustronna kolejka i droga

PLAN TOYS Dwustronna kolejka i droga Promocja Prezent

PLAN TOYS Dwustronna kolejka i droga

w magazynie

Cena detaliczna: 229,40 zł
Cena promocyjna: 208,10 zł

Kod: F004361 , EAN: 8854740066084

PLAN TOYS Dwustronna kolejka i droga

Opis:

Zestaw zawiera 42 elementy. Dwustronna droga jest również kolejką. Zawiera kolorowe i łączone części trakcji, samochody oraz pociąg. Zbuduj drogę albo tory! Nie zawiera żadnych części magnetycznych. Odpowiednie dla dzieci od 3 lat. PLAN TOYS

Plan Toys to istniejąca już 30 lat firma, która słynie z produkcji wysokiej jakości, ekologicznych zabawek.

Firma powstała w roku 1981 na południu Tajlandii, gdzie istnieje do dziś. W produkcji wykorzystuje drewno kauczukowca, które nie produkuje już lateksowego mleka. Firma wykupuje to drewno od rolników, dla których nie ma już żadnej wartości. Dba również o to, aby stale sadzono nowe drzewa. Właśnie dzięki zastosowaniu tych drzew produkcja jest wciąż opłacalna, ekonomiczna i wysokiej jakości. Proces produkcji został zaprojektowany tak, aby jak najbardziej oszczędzać energię poprzez zastosowanie energii słonecznej i biomasy. Nie dopuszcza się tym samym do produkcji odpadów.

PlanToys używa w produkcji zabawek kleju bez formaldehydów oraz farby na bazie wody, które są bezpieczne, nie zawierają ołowiu i innych metali ciężkich. Do opakowań i innych elementów z papieru wykorzystuje się papier z recyklingu. Zabawki maja certyfikat FSC oraz ISO 9001 i 14001.

Firma otrzymała akredytację społecznej odpowiedzialności (OHSAS 18001), co świadczy o perfekcyjnym stosunku do pracowników i zapewnienia bezpiecznych i zdrowych warunków pracy. Ponadto firma zatrudnia osoby niepełnosprawne, regularnie sponsoruje dzilalność różnych klubów dla dzieci, placów zabaw, księgarni, świetlic, jak również pomaga niepełnosprawnym maluchom.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader