PETITE&MARS Wózek Musca - Sand Melange

PETITE&MARS Wózek Musca - Sand Melange Promocja

PETITE&MARS Wózek Musca - Sand Melange

do 3-5 dni

Cena detaliczna: 347,70 zł
Cena promocyjna: 249,00 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F019424 , EAN: 8594019439859

PETITE&MARS Wózek Musca – Sand Melange

Opis:

SYNAMICZNA I PODRĘCZNA SPACERÓWKA 6 m – 15 kg

Spacerówka MUSCA jest nie tylko ekka jak muszka, le umie tak samo dobrze manewrować w przestrzeni i zmieści się w każdym bagażniku. Kiedy tylko Twoje dziecko będzie próbować samo usiąść, aby lepiej widziało na świat, zapewnij mu piękne widoki, bezpieczeństwo i wygodę podczas siedzenia i odpoczynku w pozycji leżącej właśnie w tym wózku.

Ekstra duży daszek z zamkiem do jego powiększenia, który wewnątrz wózka stworzy prawdziwy cień, pozycjonowanie nóżek i pochylenie oparcia pleców do prawie równej pozycji leżenia przekona Cię, że na komfort dziecka była kładziona duża uwaga. Tak samo na bezpieczeństwo i nowoczesny dizajn z funkcjonanymi elementami, naprzykład duża kieszeń na tylniej stronie daszka, do której możesz umieścic wszystko, co chcesz mieć pod ręką.

Odpowiedni od 6 miesięcy do 3 let (max. 15 kg). Refleksyjne oblamowanie dla większego bezpieczeństwa. Łatwe składanie jedną ręką do kształtu parasolki, automatyczna blokada przeciw samodzielnemu rozłożeniu. Przednie i tylnie kółka dwurzędne, przednie są obrotowe o 360 ° z możliwością blokady, tylnie są wyposażone hamulcem.

Wbudowane okienko do kontroli i kontaktu z dzieckiem. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Praktyczny kosz na zakupy. Pokrowca nie można zdjąć. ČSN EN 1888:2012

Można dokupić dodatki:

  • Poręcz bezpieczeństwa
  • Pokrowiec na nóżki
  • Torba do przewijania
  • Wkładka z pianki memory

Szczegóły:

Wymiary wózka: dł. 75 cm, szer. 50 cm, wys. 110 cm Wymiary złożonego wózka: dł. 110 cm, szer. 27 cm, wys. 25 cm Waga wózka: 7,9 kg

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader