PEARHEAD pudełko wspomnień, niebieskie

PEARHEAD pudełko wspomnień, niebieskie

PEARHEAD pudełko wspomnień, niebieskie

do 3-5 dni

cena: 147,40 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F002440 , EAN: 698904361039

Pearhead Pudełko wspomnień, niebieski (2014)

Pudełko Wspomnień Pearhead pozwala na bezpieczne przechowywanie pierwszego bucika, kosmyka włosów, ulubionej zabawki, gratulacji z okazji narodzin dziecka i innych skarbów, które przypominać będą czas, kiedy dziecko było jeszcze malutkie.

W wieczku pudełka miejsce na zdjęcie i odcisk stópki lub rączki dziecka. W pudełku przestronne miejsce na skarby. Zamknięcie pudełka na guziczek chroni zawartość przed rozsypaniem i pogubieniem. Kolor: niebieski z motywem samochodów Rozmiar pudełka: 26 × 32 × 12 cm Pudełko Wspomnień Pearhead to zestaw do tworzenia unikalnych odcisków stóp. Nadruk jest wykonywany poprzez umieszczenie stópki na membranie na specjalną wkładką. Tworzenie śladu trwa tylko kilka sekund, pozostając stópkę całkowicie czystą i suchą. Z tej samej serii można również zakupić album z 200 zdjęciami i album na 24 zdjęcia, doskonale mieszczący się w damskiej torebce.

Kompletny zestaw produktów z motywem samochodów to oryginalny prezent dla nowej rodziny po urodzeniu dziecka, które będzie służyć Rodzinie jako pamiątka na całe życie. Pearhead to amerykańska firma, która szczyci się doskonałą jakością i oryginalnością swoich produktów. Koncentruje się na tworzeniu pamiątkowych przedmiotów dla zachowania cudownych rodzinnych wspomnień, a szczególnie momentów w życiu związanych z powitaniem Maleństwa na świecie i Jego pierwszym okresem w życiu.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader