Loading
Loading

PEARHEAD Ornament z odciskiem

PEARHEAD Ornament z odciskiem

niedostępne

Cena obniżona długotrwale 31,50 zł 40,74 zł

Kod: F026788 , EAN: 698904500162 , Marka: Pearhead

Zobacz cały opis Ukryj opis

PEARHEAD Ornament z odciskiem

Stwórz oryginalną ozdobę na świąteczne drzewko lub po prostu do zawieszenia. Zestaw zawiera owalną, dwustronną ramkę, bezdotykowy zestaw do odcisku i karton-podkład do odciśnięcia. Po stworzeniu odcisku nóżki, kartkę z gotowym odciskiem włóż do ramki, a z drugiej strony umieść fotografię maluszka.

Dzięki tej oryginalnej świątecznej ozdobie, dodasz swojej choince osobistego charakteru. Każdego roku dziecko może sprawdzić, o ile urosła jego nóżka Możesz także podarować stworzoną bombkę babci lub dziadkowi jako oryginalną pamiątkę.

Stworzenie odbicia jest szybkie, bezpieczne dla zdrowia, a w efektem jest dokładny odcisk rączki, który będzie pięknym wspomnieniem na całe życie.

Wymiary ozdoby: 13×10×2cm.

Zestaw do stworzenia bezdotykowego odcisku nóżki Pearhead jest unikatowy. Odcisk wykonuje się poprzez przyłożenie nóżki przez membranę na specjalną poduszkę z farbą do wykonania odcisku. Ten sposób wykonania odcisku jest idealny dla najmłodszych dzieci. Stworzenie odcisku trwa kilka chwil i nóżka pozostaje całkowicie sucha i czysta. Jeśli odcisk ni uda się za pierwszym razem, można całą procedurę powtórzyć na nowym kartoniku.

O firmie Pearhead:

Producentem jest amerykańska firma Pearhead, która na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość i oryginalność wszystkich swoich produktów. Koncentruje się na tworzeniu pamiątek do zachowania wspomnień wyjątkowych chwil w życiu, związanych z narodzeniem dziecka.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Możesz być także zainteresowany

Ajax loader