PEARHEAD fotoramka Mój Pierwszy Obrazek

PEARHEAD fotoramka Mój Pierwszy Obrazek Prezent

PEARHEAD fotoramka Mój Pierwszy Obrazek

w magazynie

cena: 111,40 zł

Kod: F002449 , EAN: 698904800101

Pearhead Fotoramka Mój Pierwszy Obrazek

Oferujemy unikalne produkty renomowanej amerykańskiej firmy Pearhead. Akcesoria te wykonane są z materiałów nietoksycznych, przyjaznych dziecku. Wyróżniają się wyjątkowym designem i najwyższą jakością wykonania. Filozofia firmy Pearhead to tworzenie idealnych produktów od narodzin koncepcji do chwili dostarczenia ich do Państwa domów. Ramka Mój Pierwszy Obrazek to doskonały prezent dla dziadków lub piękna ozdoba dziecięcego pokoju. Ramka zawiera miejsce na zdjęcie dziecka oraz część, w której można umieścić wykonane przez Maluszka dzieło. Pod zdjęciem miejsce na osobisty komentarz.

Wymiary ramki: 46 × 26 cm Materiał: Drewno Rozmiar części na zdjęcie: 9 × 14.5 cm Wielkość pola na wstawienie obrazka: 26 × 17,5 cm

Pearhead to amerykańska firma, która szczyci się doskonałą jakością i oryginalnością swoich produktów. Koncentruje się na tworzeniu pamiątkowych przedmiotów dla zachowania cudownych rodzinnych wspomnień, a szczególnie momentów w życiu związanych z powitaniem Maleństwa na świecie i Jego pierwszym okresem dorastania.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader