Loading
Loading

PAMPERS Pants 5 Active Baby Dry 152 szt. (11-18 kg) ZAPAS NA MIESIĄC – pieluchomajtki

PAMPERS Pants 5 Active Baby Dry 152 szt. (11-18 kg) ZAPAS NA MIESIĄC – pieluchomajtki

do 3-5 dni
Cena 169,99 zł
Cena za sztukę: 1,12 zł

Kod: F048597 , Kod dostawcy: 8001090808004 , EAN: 8001090808004 , Marka: Pampers

Zobacz cały opis Ukryj opis
Pampers Pants Pampers Pants Pampers Pants

Opis produktu

Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko mogło się rozwijać i bez skrępowania odkrywać otaczający go świat. Z myślą o maluszkach, które dopiero rozpoczynają odkrywanie otaczającej ich rzeczywistości Pampers stworzył pieluchomajtki Pampers Pants, które nie krępują dziecięcych ruchów.

Pieluchomajtki Pampers Pants zawierają mikroperełki, które zamykają wilgoć w środku i utrzymują skórę suchą aż do 12 godzin. Mikropory odprowadzają wilgoć na zewnątrz, by skóra dziecka pozostała sucha i mogła swobodnie oddychać. Elastyczne taśmy wokół talii i nogawek idealnie utrzymują pieluszkę na miejscu i doskonale dopasowują się do kształtu ciała.

By ułatwić rodzicom przewijanie, pieluchomajtki Pampers Pants zakładane są jak zwykłe majtki. Równie proste jest ich zdejmowanie, wystarczy rozedrzeć boczki pieluszek. Z pieluchomajtkami Pampers Pants każdy maluch może bez ograniczeń uczyć się, bawić i poznawać otaczający go świat.

Features and benefits

Cechy produktu i korzyści

Skóra sucha aż do 12 godzin w łatwych do zakładania pieluchomajtkach
Pampers Pants

Pampers Pants
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Pampers Pants

  1. 2 strefy suchości - szybko wchłaniają wilgoć i utrzymują ją z dala od skóry dziecka.
  2. Pełne dopasowanie - elastyczna taśma wokół talii i nogawek dopasowuje się do kształtów ciała i ruchów dziecka, zapewniając idealne dopasowanie w każdej pozycji.
  3. Oddychające - mikropory odprowadzają wilgoć na zewnątrz, by skóra dziecka pozostawała sucha.
  4. Miękkie jak bawełna* - aby zapewnić dziecku taką samą wygodę, jak w zwykłych majteczkach, zastosowano materiał miękki jak bawełna*.
*produkt nie zawiera bawełny

Obejrzyj film

bg-video

Jak używać pieluchomajtek Pampers Pants?

Pampers Pants

Łatwa zmiana pieluchomajtek – nowe pieluchomajtki Pampers Pants można łatwo zmienić, wystarczy je wciągnąć jak zwykłe majteczki.

Pampers Pants

Elastyczna taśma wokół talii – elastyczna taśma wokół talii i nogawek podąża za ruchami dziecka, zapewniając idealne dopasowanie w każdej pozycji.

Pampers Pants

Rozdzierane boczki, ułatwiające zdejmowanie – rozdzierane boczki ułatwiają zdejmowanie pieluchomajtek, bez konieczności ich ściągania.

Porównaj nasze produkty

Pampers Pants      
Pampers Pants Rozmiar: Pampers Premium Care Premium Care Pampers New Baby DryNew Baby-Dry i Active Baby-Dry Pampers Sleep & Play Sleep & Play

0Micro <2,5 kg

1New Born 2-5 kg 2-5 kg

2Mini 3-6 kg 3-6 kg 3-6 kg

3Midi 5-9 kg 5-9 kg 5-9 kg

4Maxi 8-14 kg 8-14 kg 8-14 kg

4+Maxi Plus 9-16 kg

5Junior 11-18 kg 11-18 kg 11-18 kg

6Extra Large 15+ kg
Rozmiar: 0Micro 1New Born 2Mini 3Midi 4Maxi 4+Maxi Plus 5Junior 6Extra Large
 
Pampers Premium Care Premium Care
Unikalne chłonne kanaliki dla 5-gwiazdkowej ochrony skóry
<2,5kg 2-5kg 3-6kg 5-9kg 8-14kg 11-18kg

Pampers Premium Care Pants Premium
Care Pants

5-gwiazdkowa ochrona skóry w łatwych do zakładania pieluchomajtkach
9-14kg 12-18kg

Pampers Active & New Baby New Baby-Dry i Active Baby-Dry
Do 12 godzin suchości
2-5kg 3-6kg 5-9kg 8-14kg 9-16kg 11-18kg 15+kg

Pampers Pants Pampers Pants
Łatwo zakładane pieluchomajtki dla dziecka, które jest w ciągłym ruchu
6-11kg 9-14kg 12-18kg 16+kg

Pampers Sleep & Play Sleep & Play
Suchość w przystępnej cenie
3-6kg 5-9kg 8-14kg 11-18kg

Nie zapomnij o chusteczkach

Delikatne oczyszczanie skóry dziecka

Pampers Pants Pampers Pants

Wypróbuj najlepszy produkt Pampers dla dzieci, które już raczkują lub chodzą

Pampers Pants Pampers Pants Pampers Pants

Dowiedz się więcej

Kiedy zmienić pieluszkę?

W pierwszych kilku miesiącach macierzyństwa będziesz przewijać swoją pociechę nawet do dziesięciu razy na dobę. Pieluszkę należy zmienić za każdym razem kiedy jest mokra lub zabrudzona. Twoje dziecko da Ci znak kiedy zajdzie taka potrzeba, ale nie za każdym razem. W superchłonnych pieluszkach Pampers będziesz w stanie ocenić czy pieluszka jest mokra, wyczuwając dłońmi miękkie grudki w materiale chłonącym.
Przeważnie pieluszki zmienia się w następujących porach:

  • tuż przed lub tuż po karmieniu
  • po każdym wypróżnieniu
  • tuż przed snem
  • tuż po przebudzeniu
  • tuż przed wspólnym wyjściem z domu
Sztuka przewijania

Pieluszki Pampers zostały zaprojektowane tak, aby dopasowały się do kształtów ciała Twojego dziecka dając mu komfort i wygodę. Dzięki temu podczas przewijania nie zachodzi potrzeba wywijania brzegów pieluszki w pasie ani dopasowywania otworów na nóżki. Przyklej zapięcia równolegle do górnego brzegu pieluszki, dokładnie pośrodku zadrukowanego paska. Zwróć uwagę na nadruk, który pomoże Ci upewnić się, że zapięcia są równo przyklejone. Staraj się trzymać produkty pielęgnacyjne, takie ja zasypka, z daleka od zapięć aby zachowały właściwości klejące.

Podcieranie

Wszystkie rodzaje chusteczek Pampers w delikatny sposób czyszczą skórę Twojego dziecka oraz pomogą przywrócić jej naturalny współczynnik pH przy każdorazowej zmianie pieluszki. Podczas przewijania zawsze miej przy sobie zapas nawilżanych chusteczek, aby zapewnić swojemu dziecku czystość
i świeżość.
Podczas przewijania dziewczynki upewnij się, żeby za każdym razem podetrzeć ją od przodu do tyłu, aby zminimalizować ryzyko zabrudzenia okolic genitaliów. Uważnie przemywaj ten rejon aby pozbyć się zanieczyszczeń, które mogą znajdować się pomiędzy fałdkami skóry

Zapobieganie odparzeniom

Czerwona wysypka na pupie Twojego dziecka może być oznaką pieluszkowego zapalenia skóry, które może być powodowane przez wiele czynników, od zbyt długiego kontaktu skóry z moczem i stolcem po stosowanie antybiotyków. Gdy Twoja pociecha zacznie spożywać stałe pożywienie, odczekaj kilka dni przed wprowadzeniem kolejnego produktu do jadłospisu, aby upewnić się, że poprzedni nie powoduje wysypki. Jeśli u Twojego dziecka wystąpi pieluszkowe zapalenie skóry, delikatnie oczyszczaj całą zarumienioną powierzchnię skóry przy pomocy nawilżanych chusteczek. Podrażnionej skórze również dobrze jest zapewnić dostęp powietrza. Jeśli stan skóry się nie poprawia, skonsultuj się z pediatrą lub farmaceutą.

Dopasowanie rozmiaru

Dzieci wolą być ubrane w idealnie dopasowane rzeczy tak samo jak dorośli. Dobierz rozmiar pieluszki tak, aby nie opadała i nie odstawała od skóry nawet podczas raczkowania i zabawy. To pomoże zapobiec przeciekaniu. W każdym
z opisów produktów na naszej stronie znajdziesz wytyczne, które określają średnią wagę dziecka dla każdego z dostępnych rozmiarów. Pamiętaj również, że zmieniając rozmiar pieluszki na większy zyskujesz również na chłonności.

Bezpieczeństwo podczas przewijania

Możesz kupować im najmodniejsze zabawki, a dzieci i tak najchętniej bawią się tym, czym nie powinny, jak na przykład pieluszkami. Ważne jest jednak aby pieluszka pozostawała tam, gdzie jej miejsce – na pupie Twojego dziecka.
Nie pozwól dziecku wkładać pieluszki do buzi. Pozbądź się rozerwanych lub niezapinających się pieluszek. Uważnie czytaj wszystkie ostrzeżenia na opakowaniach.

Informacje o materiale chłonącym

Żelowy materiał chłonący to popularna substancja żelująca, która występuje w wypełnieniu pieluszki i pochłania wilgoć. Możesz zauważyć go czasem na skórze, zwłaszcza kiedy pieluszka jest przepełniona. Łatwo ją usunąć przecierając skórę chusteczką.
Substancja ta bezpiecznie wykorzystywana jest z od wielu lat w różnych produktach, a w pieluszkach stosowana jest już od ponad dekady. Materiał żelujący jest blisko spokrewniony w swoim składzie ze związkami bardzo często wykorzystywanymi w produkcji kosmetyków, pożywienia oraz kapsułek leków.

Przechowywanie pieluszek

Przechowuj pieluszki w miejscu, w którym nie będą narażone na wysokie temperatury i wilgotność powietrza, oraz z dala od produktów perfumowanych. Poleca się przechowywać je w suchym miejscu, gdzie temperatura nie przekracza 30°C.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Możesz być także zainteresowany

Ajax loader