NUK Set Gold Edition 60 lat – Butelka + Smoczek

NUK Set Gold Edition 60 lat – Butelka + Smoczek Promocja Prezent

NUK Set Gold Edition 60 lat – Butelka + Smoczek

w magazynie

Cena detaliczna: 56,95 zł
Cena promocyjna: 45,59 zł

Kod: F022368 , EAN: 4008600240914

NUK Set Gold Edition 60 lat – Butelka + Smoczek

Opis:

W 2016 roku mija 60 lat odkąd pierwsze produkty NUK pojawiły się na niemieckim rynku. Od tamtej pory wiele się zmieniło – ale nie zmieniła się dziecięca potrzeba miłości i poczucia bezpieczeństwa ani pragnienie rodziców, aby dać im wszystko co najlepsze. Dzisiaj NUK nadal chce towarzyszyć rodzicom i ich dzieciom ze swoimi produktami. Dlatego swoje 60-lecie świętuje wprowadzeniem na rynek specjalnych jubileuszowych zestawów z limitowanej Serii Złotej i Srebrnej, w skład których wchodzą dwa sprawdzone i najnowocześni­ejsze produkty z asortymentu NUK: butelka NUK First Choice+ z przeźroczystego tworzywa (PA) oraz silikonowy smoczek uspokajający NUK Genius (0–6 miesięcy). Zestaw występuje w luksusowych opakowaniach w dwóch metalicznych wersjach kolorystycznych: złotej i srebrnej.

Zawartość:

  • 1 x butelka NUK First Choice+ z poliamidu (PA), 300 ml, dla dzieci 0–6 miesięcy

anatomiczny, silikonowy smoczek do butelki, odpowiedni dla szczęki, z otworem rozmiar M (do mleka modyfikowanego), nie zawiera BPA**

  • 1 x smoczek uspokajający NUK Genius z osłonką, odpowiedni dla szczęki, delikatny dla zębów, ze spłaszczoną gumką
  • smoczek w rozmiarze 0–6 miesięcy, nie zawiera BPA
  • ekskluzywne opakowanie

Butelka NUK First Choice+ 300 ml z poliamidu (PA):

Najbardziej naturalny smoczek dla Twojego dziecka Od wielu lat butelki NUK First Choice są najczęściej wybierane ze względu na to, że karmienie nimi jest jak najbardziej zbliżone do karmienia piersią. Nowe smoczki NUK First Choice+ są jednak jeszcze bardziej zbliżone do natury – aby dziecko czuło się tak, jakby ssało pierś mamy i aby zapewnić zdrowy rozwój szczęki dziecka.

Naturalny i dostosowany do szczęki Specjalny kształt NUK przypomina kształt brodawki sutkowej matki podczas karmienia piersią. Sprawia to, że zostaje wystarczająco dużo wolnego miejsca dla ruchów ssących języka i szczęki.

Tak miękki jak pierś Nowa miękka strefa sprawia, że smoczek do butelki jeszcze lepiej dopasowuje się do podniebienia, co sprawia, że dziecko czuje sie tak, jakby ssało pierś.

Pomaga zapobiegać kolce Ulepszony system odpowietrzania zapewnia swobodny wypływ pokarmu, dzięki czemu dziecko może ssać bez połykania powietrza.

Testowane w szpitalach Dzięki swojemu szczególnie naturalnemu kształtowi smoczki NUK First Choice+ są bardzo dobrze akceptowane przez dzieci. Są zatem doskonałe, kiedy chce się łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

Butelka wykonana z lekkiego, przezroczystego tworzywa – poliamidu:

  • higieniczna – przezroczysta jak szkło
  • nie zawiera szkodliwych substancji i bisfenolu A (BPA), bezzapachowa
  • szeroki otwór butelki ułatwia jej napełnianie i czyszczenie
  • ergonomiczny kształt butelki umożliwia wygodne i pewne trzymanie, a szeroka podstawa zapewnia stabilność
  • można ją łączyć ze wszystkimi produktami z serii NUK First Choice

Smoczek uspokajający NUK Genius – dla zdrowego ogólnego rozwoju

Wybierając jak najlepszy smoczek uspokajający dla swojego dziecka, wielu rodziców decyduje się na smoczek NUK Genius. Zaspokaja on naturalną potrzebę ssania dziecka i tym samym je uspokaja. Gdy dziecko aktywnie ssie smoczek, ćwiczy w ten sposób mięśnie twarzy i jamy ustnej, co wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej. Kształt smoczków uspokajających NUK został opracowany wraz z ekspertami i cały czas jest udoskonalany. Ulepszony kształt nowych smoczków NUK Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów.

Optymalne dostosowanie Gumka nowego smoczka Genius jest teraz wyjątkowo miękka od góry, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosowuje się ona do podniebienia dziecka.

Więcej miejsca Spłaszczona gumka zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Powierzchnia smoczka od dołu jest jeszcze gładsza, co sprawia, że dziecko ma bardziej naturalne odczucie w czasie ssania.

Mniejszy nacisk na szczękę i zęby Szyjka smoczka jest teraz jeszcze węższa i cieńsza, aby zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby.

Smoczki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię – wszystkie te cechy mają szczególne znaczenie w przypadku smoczków uspokajających.

Smoczek Genius występuje w zestawie z higieniczną osłonką, która chroni smoczek przed zabrudzeniem.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader