Loading
Loading

NUK Nature Sense Butelka niemowlęca, silikon (6-18m) – niebieska 260 ml

NUK Nature Sense Butelka niemowlęca, silikon (6-18m) – niebieska 260 ml

Kolor

niedostępne

Cena zmniejszona długotrwale 33,90 zł 43,79 zł

Kod: F042712 , Kod dostawcy: 10741785 , EAN: 4008600279211 , Marka: Nuk

Zobacz cały opis Ukryj opis

NUK Nature Sense Butelka niemowlęca, silikon (6-18m) – niebieska 260 ml

Kilka małych otworów w smoczku zapewnia gładki i naturalny przepływ jak kanaliki mleczne w piersiach mamy. Szerokie, elastycznie podparcie dla warg z ekstradelikatnym smoczkiem, przypomina brodawkę. Innowacyjny antykolkowy otwór zapobiega połykaniu powietrza. Silikonowy smoczek podobny do brodawki, rozmiar M (6 małych otworów dla mleka modyfikowanego dla niemowląt).

Butelka niemowlęca NUK Nature Sense

Matki natury nie można zastąpić, ale można się nią inspirować. Marka NUK postawiła sobie za cel zbliżenie się do natury, a właśnie tak powstała nowa butelka niemowlęca NUK Nature Sense.

Co jest w niej tak wyjątkowego? Smoczek ma kilka małych otworów, które są wyprofilowane jak kanaliki mleczne w piersi matki. Dzięki temu picie z butelki to naturalne i przyjemne doświadczenie. I właśnie to jest istotne. Naturalne uczucie podczas picia pomaga w przechodzeniu od klasycznego karmienia piersią i przynosi wiele radości Tobie i Twojemu dziecku.

Smoczek NUK Nature Sense ukształtowany jak pierś matki

Smoczek do butelki NUK Nature Sense podobny jest do brodawki matki bardziej niż przedtem! Właśnie dlatego jest odpowiedni dla mam, które nie mogą karmić, chcą łączyć karmienie piersią z karmieniem z butelki lub po prostu chcą przyzwyczajać swoje dziecko do picia z butelki. Dzięki szerokiemu i elastycznemu oparciu dla ust dziecko może się naturalnie przyssać, a nowoczesny otwór antykolkowy pozwala na picie bez niepotrzebnych przerw i zapobiega połykaniu powietrza.

Wyjątkowo miękka strefa smoczka jest elastyczna i dopasowuje się do ust, podobnie jak brodawka. Jest to bez wątpienia następny powód, dlaczego Twój maluch łatwiej odzwyczai się od karmienia piersią. Innowacyjne butelki niemowlęce NUK są dzięki temu bardzo praktyczne. Odtąd nawet tatusiowe mogą w nocy karmić.

Co innego może zapewnić butelka niemowlęca Nature Sense?

Nie jesteśmy jedynymi, kto uważa, że NUK Nature Sense są najlepszymi butelkami niemowlęcymi NUK, które powstały. Niedawne testy* przyniosły obiecane wyniki świadczące o sukcesie.

  • 92 %: Dzieci zaakceptowało ten smoczek
  • 99 %: Mam poleciło by innym tę butelkę
  • 98 %:Zapytanych położnych i pediatrów potwierdziło delikatność i naturalność, jak matczyna pierś

Czym byłby ten idealny smoczek, zalecany przez matki, położne i pediatrów, bez odpowiedniej butelki? Dzięki szerokiemu otworowi butelki łatwo się ja napełnia i myje. Z praktyczną butelką i smoczkiem Nature Sense zyskasz idealne połączenie wszystkiego, czego Twoje dziecko może potrzebować.

*Niezależne badania, Niemcy 2016

Parametry techniczne:

  • Pojemność: 260 ml
  • Odpowiednia dla dzieci od 6 miesięcy
  • Materiał: Polipropylen (wysoka jakość i odporność)
  • Nie zawiera BPA
  • Kolor: biały

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader