NUK FC Butelka treningowa Snoopy - PP 150ml, silikonowy smoczek – biały

NUK FC Butelka treningowa Snoopy - PP 150ml, silikonowy smoczek – biały Promocja Prezent

NUK FC Butelka treningowa Snoopy - PP 150ml, silikonowy smoczek – biały

w magazynie

Cena detaliczna: 48,95 zł
Cena promocyjna: 30,00 zł

Kod: F022366 , EAN: 4008600240532

NUK FC Butelka treningowa Snoopy – PP 150ml, silikonowy smoczek – biały

Opis:

  • Wyjątkowo miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej – wykonany z silikonu, rozmiar 2 (6–18 miesięcy)
  • Wyprodukowano z wysokiej jakości polipropylenu (PP) bez BPA
  • Pojemność 150 ml
  • Limitowana Edycja Snoopy
  • Uchwyty są ergonomicznie profilowane w celu wygodnego trzymania w dziecięcych rączkach, wypustki chronią przed wyślizgnięciem się z rączek
  • Dla optymalnego łączenia karmienia piersią i butelką

Minęło już 65 lat, odkąd Charlie Brown w swojej typowej żółtej koszuli z czarnymi bazgrołami wraz z przyjaciółmi Snoopy, Lucy, Linus podbił świat komiksu. „Peanuts“ pokochały całe pokolenia. Teraz kolorowa paczka przyjaciół gości w specjalnej edycji produktów NUK.

Dziecięca butelka NUK First Choice

Kiedy niemowlę staje się małym dzieckiem, butelka NUK First Choice do nauki picia ułatwia przejście od karmienia piersią lub butelką do samodzielnego picia. Przyjemnie miękki ustnik wykonany z silikonu umożliwia picie bez rozlewania. Silikon to elastyczne, szczególnie miękkie tworzywo, które jest niezwykle odporne na wysokie temperatury i neutralne w smaku. Nie zawiera szkodliwych substancji, można go wygotowywać, jest przezroczysty, bez zapachu i o gładkiej powierzchni. System odpowietrzania NUK AIR SYSTEM wyrównuje ciśnienie w butelce, co pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko.

Wysokiej jakości silikonowy smoczek

Silikonowe smoczki NUK wykonane są z wysokiej jakości materiału syntetycznego. Przezroczysty silikon jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na wysoką temperaturę. Nawet bezpośrednie promieniowanie słoneczne nie powoduje starzenia się tworzywa. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał ten jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku.

Stabilne trzymanie w małych rączkach

Ergonomiczne uchwyty są dopasowane do rączek dziecka i mają antypoślizgowe wypustki.

Łatwe czyszczenie i przygotowanie pokarmu

Butelka z wyjątkowo szerokim otworem o pojemności 150 ml składa się z typowych elementów FIRST CHOICE: nakrętki, krążka zabezpieczającego oraz przezroczystej osłony ustnika – wszystkie elementy łatwo się demontuje, dzięki czemu butelkę łatwo się czyści i wygodnie przygotowuje się w niej pokarm. Butelka NUK First Choice o idealnym kształcie – pomaga dziecku na drodze do samodzielności i ułatwia naukę picia.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader