NIVEA SUN Spray do Opalania Sensitive OF30 200 ml

NIVEA SUN Spray do Opalania Sensitive OF30 200 ml

NIVEA SUN Spray do Opalania Sensitive OF30 200 ml

niedostępne

cena: 49,03 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F010521 , EAN: 4005900121080

NIVEA SUN Spray do Opalania Sensitive OF30 200 ml

Opis:

Spray do opalania Sensitive gwarantuje maksymalną ochronę twojej wrażliwej skóry przed promieniami słonecznymi. Aloe vera zapewnia przyjemne uczucie gładkiej skóry, długotrwale nawilża. Praktyczna forma spray'u, odpowiedni także do wrażliwej skóry. Nie zawiera perfumów, barwników ani konserwantów, a wodoodporny skład ze zrównoważonym wskaźnikiem filtrów UVA i UVB obniża ryzyko powstawania alergii słonecznych. Wysokiej jakości system ochronny UVA/UVB natychmiastowo chroni skórę przed poparzeniami i przedwczesnym starzeniem spowodowanym promieniami słonecznymi. Wskaźnik filtrów UVA i UVB jest zgodny z zaleceniami Unii Europejskiej.

Informacje o firmie Nivea W historii firmy NIVEA było w 1911 roku kluczowe spotkanie trzech mężczyzn. Pierwszym z nich był farmaceuta i marzyciel Oscar Troplowitz, pragnący zajmować się wyrabianiem wysokiej jakości produktów, których mógłby używać każdy. Kolejnym ważnym mężczyzną był Isaac Lifschütz, któremu NIVEA wdzięczna jest za emulgator Euceryt, umożliwiający połączenie wody i oleju w formę kremu. Ostatnim był dermatolog Paul Gerson Unna, który doprowadził do spotkania obydwu mężczyzn. Swojemu pierwszemu kremowi nadali nazwę NIVEA inspirowaną jego świetlistą bielą (od łac. nivis – snieżny).

Firma mając na uwadze fakt, że krem NIVEA szybko stał się hitem, rozwijała się dalej. W roku 1919 na świecie pojawiło się mydło, o rok później szereg kosmetyków do włosów, a w 1922 r. mydło do golenia dla mężczyzn. Od 1960 r. na rynku pojawiają się kosmetyki dla dzieci, w roku 1994 powstały preparaty do skóry dojrzałej. Natomiast w 1998 r. NIVEA przedstawiła niezwykle udane kremy przeciwzmarszczkowe z koenzymem Q10, które natychmiastowo zaczęły bić rekordy sprzedaży. Krem NIVEA w niebieskim opakowaniu pozostaje legendarnym produktem, który swego czasu był obecny w każdym domu i stał się jednym z najbardziej znanych kosmetyków do twarzy wszech czasów. Już przeszło sto lat NIVEA zapewnia wyjątkową pielęgnację ciała. Aktualnie zatrudnia ponad 850 naukowców, a Centrum Badań w Hamburgu uważane jest za jeden z najnowocześni­ejszych instytutów na świecie. NIVEA odmawia testowania na zwierzętach, a wszystkie rezultaty badań testuje na ochotnikach za pomocą nowoczesnych technik laboratoryjnych.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader