Loading
Loading

NATY NATURE Babycare 4 Maxi 22 szt. (8-15 kg) – ekologiczne pieluchomajtki

NATY NATURE Babycare 4 Maxi 22 szt. (8-15 kg) – ekologiczne pieluchomajtki

w magazynie

W limitowanej promocji za 32,25 zł 43,00 zł

Cena za sztukę: 1,47 zł
Promocja trwa do 24.11.2019 lub do wyczerpania zasobów.

Kod: F008860 , Kod dostawcy: 244091 , EAN: 7330933031356 , Marka: Naty Nature Babycare

Zobacz cały opis Ukryj opis

NATY NATURE Babycare 4 Maxi 22 szt. (8-15 kg) – ekologiczne pieluchomajtki

Pieluchomajtki Naty są wykonane wyłącznie z materiałów naturalnych i odnawialnych, są wolne od substancji potencjalnie szkodliwych, pozbawione całkowicie substancji zapachowych czy tworzyw sztucznych – plastiku, nie zawierają lateksu, TBT (tributylocyny) i są hipoalergiczne. Bardzo dobrze dopasowuj się do ciała dziecka, dzięki elastycznym paskom.

Pieluchomajtki są całkowicie wolne od chloru i jego związków, do bielenia stosujemy metodę TCF w której wykorzystujemy tlen w procesie bielenia co zapobiega się tworzeniu dioksyn.

Z czego składa się pieluszka Naty?

Wkład chłonny wykonany jest z celulozy pozyskanej z certyfikowanych Forest Stewardship Council A.C. (FSC) obszarów leśnych w związku z promowaniem odpowiedzialnej gospodarki zasobami leśnymi świata. Zewnętrzna warstwa pieluchomajtki wykonana jest z materiału naturalnego, swobodnie oddychającego na bazie skrobi kukurydzianej wolnej od modyfikacji genetycznej GMO, która jest całkowicie biodegradowalna.

Materiał na bazie skrobi kukurydzianej spełnia najwyższe standardy szczelności jest równie skuteczny jak tworzywo sztuczne ale w przeciwieństwie do niego umożliwia swobodny przepływ powietrza. Materiał ten wyróżnia się dodatkowo właściwościami chłonącymi szkodliwe bakterie i patogeny, które następnie są wydalane na zewnątrz.

Pieluchomajtki Naty są wolne od wszelkich znanych alergenów lub substancji sklasyfikowanych jako miejscowo drażniące, uczulające, rakotwórcze lub mutagenne.

Zaprojektowano w Szwecji.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Możesz być także zainteresowany

Ajax loader