MOMMY CARE Maternity Flexible – Olejek do masażu krocza 100 ml

MOMMY CARE Maternity Flexible – Olejek do masażu krocza 100 ml

MOMMY CARE Maternity Flexible – Olejek do masażu krocza 100 ml

niedostępne

cena: 39,50 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F011873 , EAN: 7290014952447

MOMMY CARE Maternity Flexible – Olejek do masażu krocza 100 ml

Opis:

Mniej więcej 6 tygodni przed oczekiwanym porodem polecamy rozpocząć regularny masaż krocza, dzięki któremu najlepiej przygotujesz tkankę do porodu. Badania pokazują, że dzięki użyciu technik masażu w ciągu ostatnich tygodni ciąży można zmniejszyć znacznie ryzyko uszkodzeń podczas porodu.

Olej migdałowy idealnie nadaje się do użycia podczas masażu, ponieważ bardzo szybko się wchłania. Jeśli chcesz obniżyć ryzyko uszkodzenia podczas porodu, masuj okolice krocza kilka razy w tygodniu od 5 do 10 minut, najlepiej po wzięciu prysznica, gdy tkanka jest rozluźniona. Olej dostatecznie poprawi jej elestyczność i wytrzymałość na obrażenia. Odpowiednie przygotowanie zwiększy szansę na naturalny poród bez obrażeń krocza.

Flexible olejek do masażu krocza składa się w 100% z ekologicznego, słodkiego oleju migdałowego, który zagwarantuje Ci doskonałe przygotowanie. Nie zawiera żadnych dodatków ani substancji konserwujących i ma naturalnie przyjemny i lekki zapach.

Jak go stosować:

Podczas masażu krocza najważniejsze jest to, aby perineum masować nie tylko z zewnątrz, ale też od wewnątrz. Masaż należy wykonywać również w okolicy wejścia do pochwy – jest to najbardziej obciążona część podczas porodu. Podczas masażu należy wprowadzić kciuk na 2 cm do pochwy i rozszerzać powierzchnię masowania w stronę odbytu. Jednocześnie należy palcami masować okolice krocza na zewnątrz.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader