MEGA BLOKS FB Wóz strażacki Freddy

MEGA BLOKS FB Wóz strażacki Freddy Promocja

MEGA BLOKS FB Wóz strażacki Freddy

niedostępne

Cena detaliczna: 58,90 zł
Cena promocyjna: 50,70 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F019068 , EAN: 065541804647

MEGA BLOKS FB Wóz strażacki Freddy

Opis:

Przeżyj mnóstwo zabawy z wozem strażackim Freddym od Mega Bloks First Builders. Stań się strażakiem i pomagaj wszędzie, gdzie się da.

Spiesz się do wypadku, wysuń drabinę z wozu strażackiego i uratuj kotka na dachu lub ugaś dom w płomieniach. Wewnątrz auta znajduje się wiele miejsca na klocki, z których możesz budować wysokie wieże, mosty czy domki. Zbuduj je, a następnie zburz – nic nie może przeszkodzić Ci na drodze podczas wykonywania strażackiej misji!

W zestawie znajdziesz też ludzika – strażaka, który pasuje do siedzenia Freddyho, ale również do drabinki! Zestaw zawiera wóz strażacki, figurkę strażaka oraz 6 klocków First Builders.

Zabawkę można łączyć z innymi zestawami First Builders. Jest odpowiednia dla dzieci od 1 do 5 lat.

Duże i bezpieczne, kolorowe klocki MEGA Bloks First Builders to jedna z tych zabawek, która pozwala rodzicom odkrywać potencjał ich dziecka i stymulować jego prawidłowy rozwój. Dzieci mogą je wkładać do buzi, stukać nimi o podłogę, chwytać je bez obaw o skaleczenie – klocki są wystarczająco duże, trwałe i pozbawione ostrych kantów. To zabawki idealne do zabawy i do nauki, wspierają rozwój fizyczny i intelektualny, rozwijają kreatywność. Łatwe do składania a jednocześnie pobudzające wyobraźnię.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader