MAXIDERMA dermatologiczny balsam do suchych i szorstkich rąk

MAXIDERMA dermatologiczny balsam do suchych i szorstkich rąk

MAXIDERMA dermatologiczny balsam do suchych i szorstkich rąk

w magazynie

cena: 19,40 zł

Kod: maxider36854 , EAN: 5060271010011

MAXIDERMA dermatologiczny balsam do suchych i szorstkich rąk

Opis:

MAXIDERMA jest gamą produktów dermatologicznych przygotowaną tak, aby utrzymać skórę dobrze nawilżoną i zdrową. Produkty koncentrują się na poprawie stanu bardzo suchej, szorstkiej i odwodnionej skóry rąk i stóp, w tym skóry skłonnej do pękania.

Dermatologiczny balsam do rąk MAXIDERMA jest skuteczną formułą w leczeniu stanu szorstkiej i suchej skóry, w tym podatnej na pękanie skóry. Zawiera naturalne właściwości nawilżające oliwy z oliwek, a także 10% mocznika, który występuje naturalnie w organizmie i jest znany z pozytywnego wpływu na zmiękczenie, wygładzanie i nawodnienie skóry. Wzbogacony o sok z papai o łagodnym działaniu złuszczającym.

Balsam do rąk dermatologiczne MAXIDERMA zawiera 10% mocznika o właściwościach odżywczych.

Ma klinicznie udowodnioną skuteczność, przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej

Zatosowanie: nałożyć dwa lub trzy razy dziennie. Gdy skóra jest odżywiona używać profilaktycznie, by utrzymać skórę dobrze nawilżoną i miękką. Zalecane tylko dla dzieci powyżej 12 lat i dla dorosłych. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia podrażnienia lub lokalnej wysypki. Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze 10–30° C.

Opakowanie: 56 g

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader