MAXI-COSI Tobi Fotelik samochodowy - Sparkling Grey

MAXI-COSI Tobi Fotelik samochodowy - Sparkling Grey

MAXI-COSI Tobi Fotelik samochodowy - Sparkling Grey

niedostępne

cena: 899,00 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F017707 , EAN: 8712930104865

MAXI-COSI Tobi Fotelik samochodowy – Sparkling Grey

Opis:

Fotelik Maxi-Cosi Tobi przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 18 kg (od ok. 9 miesiąca do 4 lat). Jest zaprojektowany zgodnie z najnowszą technologią, zapewnia funkcje, które ułatwiają codzienne podróżowanie, sprawiając też, że staje się ono o wiele bardziej przyjemne. Dzięki wyższej pozycji siedziska, dziecko ma lepszą możliwość obserwowania świata za oknem. Kiedy przyjdzie czas na odpoczynek, siedzisko można bardzo łatwo pochyli ćdo pozycji snu.

Bezpieczeństwo:

Fotelik Maxi-Cosi Tobi instaluje się w aucie za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. System mocowania jest rozwiązany w sposób intuicyjny. Gwarantuje proste, solidne i stabilne mocowanie w aucie. Maxi-Cosi Tobi zapewnia wysoką ochronę w razie zderzenia czołowego oraz bocznego. Miękkie pasy bezpieczeństwa zawierają na dolnej stronie specjalna powierzchnię antypoślizgową.

Norma EU: ECE R44/04

Testy ADAC: 4 gwiazdki

Komfort:

5 różnych pozycji od siedzenia po leżenie zapewnia dziecku maksymalną wygodę, zarówno w trakcie siedzenia, jak i spania. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tobi rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Wysokość naramiennych pasów oraz zagłówka regulowana jest jednym ruchem ręki. Zagłówek można ustawić do 7 wysokości. Unikatowy systém rozpinania 5-punktowego pasu, gwarantuje, że pasy nie będą stanowić żadnej przeszkody podczas zajmowania się dzieckiem, umieszczaniem go w foteliku itd. Kolorowy wskaźnik jest kontrolą i gwarancją prawidłowego mocowania pasów. Miękki pokrowiec można zdejmować i prać.

Parametry:

  • Fotelik Maxi-Cosi Tobi instaluje się za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego przodem do kierunku jazdy
  • Waga: 8.8 kg
  • Szerokość siedziska: 29 cm
  • Długość oparcia pleców: 59 cm
  • Dla kogo: dla dziewczynki, dla chłopca
  • Wiek: 6–12 miesięcy, 1–3 lata
  • Isofix: Nie

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader