MAXI-COSI RodiFix AP Fotelik samochodowy – Watercolour Blue

MAXI-COSI RodiFix AP Fotelik samochodowy – Watercolour Blue Promocja

MAXI-COSI RodiFix AP Fotelik samochodowy – Watercolour Blue

niedostępne

Cena detaliczna: 854,00 zł
Cena promocyjna: 699,00 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F017710 , EAN: 3220660255818

MAXI-COSI RodiFix AP Fotelik samochodowy – Watercolour Blue

Opis:

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi RodiFix przeznaczony dla dzieci od 15 kg do 36 kg (od ok. 3,5 do 12 lat). Maksymalną ochronę zapewnia mocowanie w aucie z wykorzystaniem systemu IsoFix oraz unikatowej technologii ochrony głowy AirProtect.

Bezpieczeństwo:

Technologia AirProtect była zaprojektowana przez firmę Dorel USA we współpracy z Kettering University. Specjalna pianka w zagłówku otoczona perforowaniem absorbuje energię w razie wypadku. Dzięki temu okolice główki są chronione o wiele lepiej niż w jakimkolwiek innym foteliku.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi RodiFix można instalować w aucie za pomocą systemu IsoFix. Dziecko przypina się 3-punktowym pasem bezpieczeństwa. Fotelik wyposażony jest w klamrę za zagłówkiem, która zapewnia wystarczającą stabilność.

Komfort:

Maxi-Cosi RodiFix zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku, gwarantuje maksymalny komfort. Zmiana położenia z siedzenia na spanie to kwestia chwili. Fotelik zapewnia dziecku naturalną pozycję siedzenia oraz leżenia. Regulacja wysokości zagłówka zapewnia, że główka dziecka będzie zawsze optymalnie chroniona. Fotelik rośnie wraz z dzieckiem od ok. 3,5 roku do 12 lat. Wraz z wysokością fotelika, ustawisz też jego szerokość. Pokrowiec można zdjąć i prać.

Instalacja w aucie:

W montażu wykorzystuje się system IsoFix. Dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy i przypięte jest za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Ich prowadnice zapewniają łatwe i szybkie zapięcie.

Parametry:

  • Fotelik dla dzieci od 15 do 36 kg (3,5–12 lat)
  • Mocowanie do auta za pomocą systému IsoFix.
  • Unikatowa technologia AirProtect.
  • Rośnie wraz z dzieckiem zarówno na wysokość, jak i szeorkość
  • Dogodna regulacja
  • Dla kogo: dla dziewcznyki, dla chłopca
  • Wiek: 3+ lata
  • Isofix: Tak

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader