MAXI-COSI Pebble Plus fotelik samochodowy Origami Black + Podkładka do fotelika 2WayFix

MAXI-COSI Pebble Plus fotelik samochodowy Origami Black + Podkładka do fotelika 2WayFix Promocja

MAXI-COSI Pebble Plus fotelik samochodowy Origami Black + Podkładka do fotelika 2WayFix

do 1 miesiąca

Cena detaliczna: 1 899,00 zł
Cena promocyjna: 1 508,00 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F021812 , EAN: 8590000000015

MAXI-COSI Pebble Plus fotelik samochodowy Origami Black + Podkładka do fotelika 2WayFix

ZAWIERA:

MAXI-COSI Pebble Plus Fotelik samochodowy – Origami Black

Opis:

Klasyczny, łagodny design fotelika Maxi-Cosi Pebble Plus kryje w sobie najbardziej nowoczesne technologiczne nowinki, które zapewniają zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku niesamowitą wygodę, łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo. Niezależnie od tego czy jedziesz na krótką przejażdżkę po mieście, czy długą wakacyjną podróż, bezpieczeństwo i komfort Twojego malucha znajduje się w dobrych rękach.

Bezpieczeństwo

Fotelik Maxi-Cosi Pebble Plus przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do wzrostu 74 cm (do ok. 12 miesiąca). Fotelik można mocować w aucie za pomocą 3-punktowego pasa lub systému IsoFix (w połączeniu z bazą Maxi-Cosi 2wayFix – bazę należy dokupić oddzielnie). W połączeniu z systémem IsoFix, fotelik zapewnia wysoki poziom komfortu podczas jego instalacji i użytkowania. System ochrony bocznej sprawia, że ochrona w razie uderzenia bocznego jest jeszcze wyższa.

Norma EU: i-Size (R129).

Komfort

Maxi-Cosi Pebble Plus jest niesamowicie przestronny, wyposażony we wkładkę dla noworodków. Daszek przeciwsłoneczny jest zintegrowany z tylną częścią fotelika. Jest więc zawsze pod ręką, nie zgubi się. Dzięki innowacyjnemu systemowi pasów, nigdy nie będą przeszkadzać podczas umieszczania dziecka w foteliku. Wysokość pasów naramiennnych oraz zagłówek mogą być regulowane jednym ruchem ręki. Do fotelika Maxi-Cosi Pebble Plus przymocowana jest profilowana rączka, ktora ułatwia jego przneoszenie. W razie potrzeby można umieścić w małej przestrzeni do przechowywania, różne drobiazgi maluszka. Pokrowiec fotelika można całkowicie zdjąć i prać.

Instalacja w aucie

Fotelik mocuje się w aucie tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa oraz dzięki systemowi IsoFix (w połączeniu z bazą Maxi-Cosi 2wayFix – bazę należy dokupić oddzielnie).

Parametry:

  • Waga: 4,45 kg
  • Szerokość siedziska: 24,5 cm
  • Długość oparcia pleców: 46 cm
  • Dla kogo: dla dziewczynki
  • Wiek: 0–3 miesiące, 3–6 miesięcy, 6–12 miesięcy
  • Isofix: Tak

+

MAXI-COSI Podkładka do fotelika 2WayFix

Opis:

Instalacja za pomocą IsoFixu. Kompatybilna z Pebble, Pebble plus a WayPearl. Wskaźniki kolorów i świateł rzetelnie i błyskawicznie pokazują czy instalacja przebiegła prawidłwo.

Podróżowanie odwrotnie do kierunku jazdy do 4 lat.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader