MAXI-COSI Pebble Plus Fotelik samochodowy+ Mosaic Blue

MAXI-COSI Pebble Plus Fotelik samochodowy+ Mosaic Blue Promocja

MAXI-COSI Pebble Plus Fotelik samochodowy+ Mosaic Blue

do 1-2 dni

Cena detaliczna: 798,00 zł
Cena promocyjna: 659,90 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F004753 , EAN: 8712930095125

MAXI-COSI Pebble Plus Fotelik samochodowy+ Mosaic Blue

Opis:

W foteliku samochodowym Maxi-Cosi Pebble Plus wykorzystano najnowsze technologie w celu osiągnięcia maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu dziecka i zapewnienia łatwego używania przez rodziców. Gdy udajecie się na krótką wycieczkę po mieście czy w dalszą podróż, Maxi-Cosi Pebble Plus jest zawsze właściwym wyborem.

Bezpieczeństwo:

Fotelik Maxi-Cosi Pebble Plus jest przeznaczony dla dzieci od narodzenia do 74 cm wzrostu (około 12 miesięcy). Fotelik można przymocować w samochodzie za pomocą 3-stopniowego pasa bezpieczeństwa lub za pomocą systemu IsoFix (w kombinacji z podstawą Maxi-Cosi 2wayFix – podstawa nie jest częścią fotelika). W połączeniu z systemem IsoFix zapewnia wysoki poziom ochrony i większą wygodę przy instalacji fotelika. System bocznej ochrony zwiększa ochronę dziecka w przypadku bocznego uderzenia.

Norma Unii Europejskiej: i-Size (R129).

Komfort:

Maxi- Cosi PebblePlus jest przestrzennym fotelikiem dodawanym z podkładką dla narodzonych niemowląt. Daszek jest wbudowany w tylną część fotelika i można go wyjąć w ciągu kilku chwil. Daszek jest zawsze pod ręką i nie zgubi się. Dzięki innowacyjnemu systemowi pasy bezpieczeństwa nie przeszkadzają we właściwym umiejscowieniu dziecka w samochodzie. Wysokość pasów na ramię i oparcie na główkę można przestawić jednym ruchem ręki. Do przenoszenia fotelika Maxi-Cosi Pebble Plus przeznaczony jest ergonomiczny uchwyt. W razie potrzeby do małej przestrzeni w tylnej części można włożyć drobiazgi dla niemowlaka. Pokrowiec fotelika można zdjąć i prać.

Przytwierdzanie fotelika w samochodzie:

Fotelik przytwierdza się względem kierunku jazdy za pomocą 3-stopniowego pasa bezpieczeństwa lub za pomocą systemu IsoFix (w kombinacji z podstawą Maxi-Cosi 2wayFix – podstawa nie jest częścią fotelika).

Rozmiar opakowania i szczegóły:

Waga: 4,45 kg

Szerokość siedziska: 24,5 cm

Długość oparcia na plecy: 46 cm

Dla kogo: dla dziewczynki

Wiek: 0–3 miesiące, 3–6 miesięcy, 6–12 miesięcy

Isofix: Tak

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader