MAXI-COSI Pebble Fotelik samochodowy - Origami Red

MAXI-COSI Pebble Fotelik samochodowy - Origami Red Promocja

MAXI-COSI Pebble Fotelik samochodowy - Origami Red

niedostępne

Cena detaliczna: 648,00 zł
Cena promocyjna: 599,90 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F017689 , EAN: 8712930105961

MAXI-COSI Pebble Fotelik samochodowy – Origami Red

Opis:

Klasyczny, łagodny design fotelika Maxi-Cosi Pebble kryje w sobie najbardziej nowoczesne technologiczne nowinki, które zapewniają zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku niesamowitą wygodę, łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo. Niezależnie od tego czy jedziesz na krótką przejażdżkę po mieście, czy długą wakacyjną podróż, bezpieczeństwo i komfort Twojego malucha znajduje się w dobrych rękach.

Bezpieczeństwo

Fotelik Maxi-Cosi Pebble przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesiąca (0–13kg, grupa 0+). Fotelik można mocować w aucie za pomocą 3-punktowego pasa lub systému IsoFix. W połączeniu z systémem IsoFix, fotelik zapewnia wysoki poziom komfortu podczas jego instalacji i użytkowania. System ochrony bocznej sprawia, że ochrona w razie uderzenia bocznego jest jeszcze wyższa.

Komfort

Maxi-Cosi Pebble jest niesamowicie przestronny, wyposażony w regulator kąta nachylenia siedzenia. Wypełnienie to może być używane w przypadku najmniejszych dzieci. Gdy tylko zaczną rosnąć, wkładka może zostać wyjęta, dzięki czemu fotelik zapewni przestrzeń dla większych dzieci. Fotelik wyposażony jest w wypełnienie, które uniemożliwia mimowolnemu opadaniu główki maluszków. Daszek przeciwsłoneczny jest zintegrowany z tylną częścią fotelika. Jest więc zawsze pod ręką, nie zgubi się. Dzięki innowacyjnemu systemowi pasów, nigdy nie będą przeszkadzać podczas umieszczania dziecka w foteliku. Wysokość pasów naramiennnych oraz zagłówek mogą być regulowane jednym ruchem ręki. Do fotelika Maxi-Cosi Pebble przymocowana jest profilowana rączka, ktora ułatwia jego przneoszenie. W razie potrzeby można umieścić w małej przestrzeni do przechowywania, różne drobiazgi maluszka. Pokrowiec fotelika można całkowicie zdjąć i prać.

Połączenie z wózkiem

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi CabrioFix może być wykorzystany w połączeniu z następoującymi wózkami:

iCandy

Mima

Maxi-Cosi

Quinny

Bébé Confort

Mutsy

Bugaboo

Stokke

Instalacja w aucie

Fotelik można przymocować w aucie za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa oraz dzięki systemowi IsoFix (w połączeniu z bazą Maxi-Cosi FamilyFix nebo 2wayFix) czy 3-punktowego pasa z bazą Maxi-Cosi EasyBase 2. Ponadto, w połączeniu z bazą FamilyFix, można ustawić fotelik do ekstra uniesionej pozycji.

Parametry:

  • Dla kogo: dla chłopca, dla dziewczynki
  • Wiek: 0–3 miesiące, 3–6 miesięcy, 6–12 miesięcy
  • Kolor: czerwony
  • Isofix: Tak

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader