MAXI-COSI Milofix Fotelik samochodowy, kolor Digital Black

MAXI-COSI Milofix Fotelik samochodowy, kolor Digital Black Promocja

MAXI-COSI Milofix Fotelik samochodowy, kolor Digital Black

niedostępne

Cena detaliczna: 1 289,74 zł
Cena promocyjna: 969,90 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F004704 , EAN: 3220660248568

MAXI-COSI Milofix Fotelik samochodowy, kolor Digital Black

Popis:

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi MiloFix 2 w 1 należy do kategorii wymiennych isofixowych fotelików, który można używać od urodzenia do około 4 roku życia dziecka.

Od narodzenia do ok. 15–18 miesiąca życia dziecka fotelika używa się w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy, następnie można używać go w kierunku jazdy. Fotelik jest pewnie zainstalowany w samochodzie za pomocą isofixowej bazy. Dodatkowo bezpieczeństwo zapewnia boczny system ochrony przed uderzeniem.

Fotelik Maxi-Cosi MiloFix ma prostą regulację wysokości zagłówka oraz pasów barkowych. Ruchem w górę ponosi się jednocześnie zagłówek i pasy bezpieczeństwa. Fotelik posiada jedną pozycję siedzącą i jedną pozycję leżącą. Szerokie siedzisko z miękką wyściółką zapewnia komfort dziecku podczas podróży. Dzięki obracanej podstawie fotelika MiloFix można łatwo zmienić ustawienie fotelika z kierunku jazdy w ustawienie tyłem do kierunku jazdy.

Fotelik do samochodu mocuje się za pomocą systemu IsoFix. Dwa punkty kontrolne mocuje się w Isofix, a trzeci poprzez pas Top Tether.
Kolorowy wskaźnik na foteliku potwierdza jego prawidłową instalację.

Specyfikacja i dane techniczne:

Norma EU: ECE R44/04

Waga: 11,1 kg Szerokość siedziska: 43 cm Wysokość oparcia: 49 cm Instalacja za pomocą zewnętrznej bazy: Nie Instalacja za pomocą 3-punktowego pasa: Nie Instalacja za pomocą systemu IsoFix: Tak Umiejscowienie fotelika: Tyłem do kierunku lub w kierunku jazdy

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader