LOVI Podgrzewacz żelowy

LOVI Podgrzewacz żelowy Promocja Prezent

LOVI Podgrzewacz żelowy

do 3-5 dni

Cena detaliczna: 58,90 zł
Cena promocyjna: 49,90 zł

Kod: LOVI66914 , EAN: 5903407194004

LOVI Podgrzewacz żelowy – różowy

Podgrzewacz żelowy jest idealnym pomocnikiem do ogrzewania pokarmu podczas spaceru lub w czasie podróży. Jest to alternatywa dla różnego rodzaju przenośnych elektrycznych podgrzewaczy, które potrzebują podłączenia do prądu lub termoopakowań, które utrzymują temperaturę pokarmu jedynie przez ograniczony czas.

Opis:

  • Nie potrzebuje podłączenia do prądu!
  • Po naciśnięciu przycisku START ciecz, która wypełnia opakowanie, momentalnie się ogrzewa. Wystarczy tylko parę minut, by ogrzać jedzenie do wymaganej temperatury. A to wszystko bez prądu! Opakowanie jest wielokrotnego użytku – wystarczy je tylko włożyć do gotującej się wody, by wróciło do swojego pierwotnego stanu.
  • Szybki!

W 20 minut ogrzeje 150ml pokarmu do temperatury 36°C. Termoizolacyjny worek wykonany z wytrzymałego, łatwego w czyszczeniu materiału. Utrzymuje ciepło do 2 godzin.

  • Uniwersalny!

Podgrzewacz żelowy, tak jak termoizolacyjny worek, pasuje do większości butelek dla dzieci.

Zestaw zawiera:

  • żelowy wkład podgrzewający,
  • worek termoizolacyjny.

Uwaga! Zestaw nie zawiera butelki.

Instrukcja obsługi:

Jak podgrzać pokarm – żelowy wkład podgrzewający włóż do worka termoizolacyjnego i upewnij się, że przycisk START znajduje się na górze. Do środka opakowania włożyć butelkę. Nacisnąć okrągły przycisk, który znajduje się pod napisem START. Bezbarwna ciecz zacznie zmieniać kolor na mleczny, stwardnieje i szybko się ogrzeje. Jeżeli ten proces się nie zacznie, naciśnij ponownie przycisk i upewnij się, że jest zanurzony w cieczy. Poczekaj 20–30 minut na ogrzanie pokarmu.

Uwaga!

Szczególnie w przypadkach, gdy ciecz w pojemniku jest zbyt schłodzona, należy nacisnąć przycisk kilka razy. Na czas ogrzewania pokarmu ma wpływ temperatura początkowa i temperatura otoczenia. Jeśli w zakupionym żelowym wkładzie są stwardniałe miejsca, postępuj według poniższej instrukcji.

W celu ponownego użycia należy włożyć żelowy wkład do wrzącej wody na 15 minut. Po tym czasie upewnij się, czy ciecz się całkowicie rozpuściła. Jeżeli ciecz nie będzie całkowicie bezbarwna, należy pozostawić wkład we wrzącej wodzie nieco dłużej. Wkład musi być cały czas zakryty wodą i nie może dotykać dna garnka. Wygotowany wkład wyjmij z wody i pozostaw do wystygnięcia.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Zarówno wkład podgrzewający jak i worek termoizolacyjny myj wyłącznie ręcznie gąbeczką używając detergentów przeznaczonych dla dzieci. Przed każdym użyciem sprawdź jakość produktu i przy pierwszych oznakach zużycia już go nie używaj – wymień na nowy. Nie podgrzewaj w kuchence mikrofalowej ani nie sterylizuj. Nie kładź na gorących przedmiotach. Zawsze kontroluj temperaturę pokarmu, który podajesz dziecku. Produkt nie jest zabawką. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader