LOVI Osłonki piersi 2 szt. Rozmiar S

LOVI Osłonki piersi 2 szt. Rozmiar S Prezent

LOVI Osłonki piersi 2 szt. Rozmiar S

w magazynie

cena: 14,90 zł

Kod: LOVI66898 , EAN: 5903407056029

LOVI Osłonki piersi

Osłonki wykonane z miękkiego materiału chronią obolałe i popękane brodawki, przyspieszając proces gojenia i powrót do naturalnego sposobu karmienia piersią.

Pomocne w karmieniu piersią w przypadku wystąpienia problemu wklęsłych lub płaskich brodawek – imitują brodawkę sutkową. Po konsultacji z doradcą laktacyjnym lub neurologopedą można je stosować okresowo w sytuacji nadwrażliwości i uszkodzenia brodawek lub nieumiejętności uchwycenia brodawki przez dziecko w wyniku nieprawidłowej budowy jamy ustnej. Dostępne w dwóch rozmiarach: S (małe) i L (standardowe).

Instrukcja obsługi

  • Delikatnie masuj brodawkę tak, aby wystąpiła.
  • Przyłóż osłonkę na brodawkę tak, aby brodawka była pośrodku.
  • Osłonkę delikatnie przyciśnij do piersi.
  • Sprawdź czy wyprofilowana część jest umieszczona do góry lub w miejscach, gdzie dziecko ma nosek podczas karmienia.
  • Osłonkę delikatnie podtrzymuj i możesz zacząć karmić.

Uwaga!

Przed każdym użyciem sprawdź jakość produktu i przy pierwszych oznakach zużycia już go nie używaj – wymień na nowy. Utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem osłonkę należy wysterylizować we wrzącej wodzie przez ok. 3 minuty. Osłonkę przykładaj jedynie do suchej i czystej piersi. Nie używaj żadnych kremów. Nie rób żadnych dziurek w osłonce ani nie powiększaj tych, które już tam są. Przed użyciem skonsultuj się z pediatrą lub położną. Produkt nie jest zabawką.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader