LOVI Łyżeczka na butelkę 4m+. Różowa

LOVI Łyżeczka na butelkę 4m+. Różowa Prezent

LOVI Łyżeczka na butelkę 4m+. Różowa

w magazynie

cena: 4,90 zł

Kod: LOVI66893 , EAN: 5903407025865

LOVI Łyżeczka na butelkę 4m+. Różowa

Opis:

Miękka łyżeczka przeznaczona jest do butelek z szerokim otworem i silikonowych pojemników. Posiada specjalnie ukształtowany otwór, który umożliwia wypłynięcie pokarmu z butelki lub pojemnika na łyżeczkę.

Łyżeczka umożliwia wygodne i higieniczne karmienie pierwszymi kaszkami, zupkami lub owocowymi deserkami. Po ściśnięciu pojemnika porcja pokarmu wypływa na łyżeczkę. Bez ściśnięcia pokarm samoistnie nie wypływa. Dzięki temu zupka lub kaszka nie wypłynie z butelki i nie rozleje się po stole, podłodze czy po ubraniu dziecka, tak jak z miski. Zalecamy używać do karmienia pierwszymi kaszkami dzieci od 4 miesiąca życia.

Instrukcja obsługi:

Łyżeczka nie jest przeznaczona do podawania mleka, herbaty czy wody, ponieważ te ciecze wyciekają zbyt szybko. Przed każdym użyciem łyżeczkę dokładnie sprawdź. Przy pierwszych oznakach zużycia wymień ją za nową. Przed każdym użyciem łyżeczkę dokładnie umyj w ciepłej wodzie i raz na jakiś czas sparz wrzątkiem.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Używać tylko pod nadzorem dorosłej osoby. Nie powiększaj otworu w łyżeczce, ponieważ tym możesz go uszkodzić a dziecko może się zachłysnąć pokruszonym materiałem. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Dołączona szczoteczka służy do oczyszczania otworu w łyżeczce.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader