LOVI Kubek treningowy z miękkim ustnikiem 250ml bez BPA czerwony

LOVI Kubek treningowy z miękkim ustnikiem 250ml bez BPA czerwony

LOVI Kubek treningowy z miękkim ustnikiem 250ml bez BPA czerwony

niedostępne

cena: 16,99 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: LOVI66924 , EAN: 5903407218304

LOVI Kubek treningowy z miękkim ustnikiem 250ml bez BPA czerwony

Pierwszy krok w nauce samodzielnego picia. Ułatwia przejście od karmienia piersią lub z butelki do picia z normalnego kubka lub szklanki. Kubek przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Miękki ustnik nie podrażnia wrażliwych dziecięcych dziąseł. Nie zawiera bisfenolu A.

Zestaw zawiera:

  • kubek 250ml,
  • ustnik treningowy dla dzieci od 6m+,
  • przykręcaną nakrętkę,
  • kubeczek z miarką,
  • uchwyty.

Instrukcja obsługi:

Przed każdym użyciem okładnie sprawdź stan kubka. Przy pierwszych oznakach zużycia lub uszkodzenia nie używaj dalej produktu – należy wymienić go na nowy. Kubek utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym następnym użyciem kubek rozmontuj (z pokrywki wyjmij wentylek i dokładnie go opłucz) i wszystkie jego elementy dokładnie umyj w ciepłej wodzie i sparz wrzątkiem. Nie myj kubka w zmywarce do naczyń, ponieważ środki czyszczące mogą spowodować jego zniszczenie. Nie ogrzewaj w kuchence mikrofalowej ani nie sterylizuj. Twarda woda, soki lub herbata mogą pozostawić osady na kubku lub spowodować zmianę koloru, nie ma to jednak wpływu na jego właściwości.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Używać tylko pod nadzorem dorosłej osoby. Nie powiększaj otworów w ustniku, ponieważ tym możesz go uszkodzić a dziecko może się zachłysnąć pokruszonym materiałem. Pamiętaj, że długotrwałe picie słodkich napojów może uszkodzić szkliwo ząbków dziecka. Zawsze kontroluj temperaturę podawanych napojów. Kubek nie jest zabawką. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader