LOVI Kubek niekapek Hot&Cold 250ml zielony

LOVI Kubek niekapek Hot&Cold 250ml zielony Promocja Prezent

LOVI Kubek niekapek Hot&Cold 250ml zielony

w magazynie

Cena detaliczna: 22,90 zł
Cena promocyjna: 20,95 zł

Kod: LOVI66955 , EAN: 5903407312026

LOVI Kubek niekapek Hot and Cold 250ml zielony

Opis:

Kubek niekapek LOVI Hot and Cold Friends z twardym ustnikiem przeznaczony jest dla aktywnych maluchów w wieku powyżej 12 miesiąca życia. Ciasne połączenie wentylku z ustnikiem uniemożliwia wylewanie się płynów, kiedy dziecko nie pije z kubka. Wentylek umożliwia wydostawanie się płynów jedynie w momencie, kiedy dziecko ssie płyn z kubka. Uchwyty dostosowane są do małych rączek dziecka, posiadają gumowaną antypoślizgową powłokę. Kubek jest kompatybilny z elementami kubka LOVI 360°. Stabilna, antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się kubka na blacie stołu. Objętość 250ml. Kubek nie zawiera bisfenolu A.

Instrukcja obsługi:

Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem rozmontuj kubek i dokładnie umyj wszystkie jego elementy w ciepłej wodzie używając detergentów przeznaczonych specjalnie do mycia naczyń dla dzieci. Następnie wszystko dokładnie sparz gorącą wodą. Nie używaj ostrych środków czyszczących lub myjek, aby nie porysować powierzchni produktu. Zawsze się upewnij, czy ustnik i wentylek są dokładnie wyczyszczone. Najlepiej używaj szczoteczki do czyszczenia smoczków. Nie przeciskaj przez otwory w wentylku żadnych przedmiotów, ponieważ przestanie być szczelny. Nie gotuj i nie używaj w kuchence mikrofalowej. Nie myj w zmywarce do naczyń. Kubek nie jest przeznaczony do podawania gorących ani gazowanych napojów. Gęste płyny lub soki z kawałkami owoców mogą zablokować ustnik.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Używać tylko pod nadzorem dorosłej osoby. Nie powiększaj otworów w ustniku, ponieważ tym możesz go uszkodzić a dziecko może się zachłysnąć pokruszonym materiałem. Pamiętaj, że długotrwałe picie słodkich napojów może uszkodzić szkliwo ząbków dziecka. Zawsze kontroluj temperaturę podawanych napojów. Kubek nie jest zabawką. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wystawiaj kubka na bezpośrednie działanie słońca ani nie zostawiaj w pobliżu źródeł ciepła.

SeriTouch® wykorzystuje naturalne właściwości antybakteryjne srebra, dzięki czemu minimalizuje zagrożenie chorobami, które mogą powodować mikroorganizmy. Niezależne testy laboratoryjne pokazały, że SeriTouch® pozwala na zredukowanie 99,99% populacji bakterii włącznie z bakteriami e.coli i gronkowca złotego w ciągu 24 hodin. SeriTouch® nie zastępuje standardowego mycia, ale zwiększa ochronę przeciwbakteryjną między czyszczeniami. Antybakteryjna ochrona SeriTouch® znajduje się wyłącznie w nakrętce z wentylkiem.

Nadruk na kubku jest wykonany z bezpiecznych dla dzieci farb. Nadruk może ulec uszkodzeniu pod wpływem długotrwałego kontaktu z rączkami dziecka.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader