LOVI Kubek niekapek 250ml 12m+. Czerwony

LOVI Kubek niekapek 250ml 12m+. Czerwony Promocja

LOVI Kubek niekapek 250ml 12m+. Czerwony

niedostępne

Cena detaliczna: 19,90 zł
Cena promocyjna: 17,00 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: LOVI66925 , EAN: 5903407218601

LOVI Kubek niekapek 250ml 12m +. Czerwony

Opis:

Kolejny krok w nauce samodzielnego picia (ułatwia przejście od picia z kubka treningowego do picia z kubka lub szklanki). Posiada twardy pomarańczowy ustnik odpowiedni dla dzieci od 12 miesiąca życia. Silikonowy wentylek umożliwia regulację siły ssania według potrzeby i wieku dziecka. Płyn z ustnika niekapka wypływa jedynie w momencie, kiedy dziecko z niego ssie. Wentylek jest tak skonstruowany, aby dziecko mogło pić z kubka bez większego wysiłku. Kubek nie zawiera bisfenolu A.

Zestaw zawiera

  • kubek 250 ml,
  • ustnik niekapek 12m+,
  • kubeczek z miarką,
  • uchwyty.

Instrukcja obsługi

Przed każdym użyciem kubek dokładnie sprawdź. Przy pierwszych oznakach zużycia lub uszkodzenia nie używaj dalej produktu – należy wymienić go na nowy. Kubek utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym następnym użyciem kubek rozmontuj (z pokrywki wyjmij wentylek i dokładnie go opłucz) i wszystkie jego elementy dokładnie umyj w ciepłej wodzie i sparz wrzątkiem. Nie myj kubka w zmywarce do naczyń, ponieważ środki czyszczące mogą spowodować jego zniszczenie. Nie ogrzewaj w kuchence mikrofalowej ani nie sterylizuj. Twarda woda, soki lub herbata mogą pozostawić osady na kubku lub spowodować zmianę koloru, nie ma to jednak wpływu na jego właściwości.

Uwaga!

Jeżeli nakrętka będzie zbyt mocno przykręcona do kubka, dziecko będzie musiało ssać z większą siłą, aby się mogło napić. Gęste płyny i soki z kawałkami owoców mogą zatkać wentylek.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Używać tylko pod nadzorem dorosłej osoby. Nie powiększaj otworów w ustniku, ponieważ tym możesz go uszkodzić a dziecko może się zachłysnąć pokruszonym materiałem. Pamiętaj, że długotrwałe picie słodkich napojów może uszkodzić szkliwo ząbków dziecka. Zawsze kontroluj temperaturę podawanych napojów. Kubek nie jest zabawką. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader