LOVI Kubek 360˚ ACTIVE 350ml niebieski

LOVI Kubek 360˚ ACTIVE 350ml niebieski Promocja

LOVI Kubek 360˚ ACTIVE 350ml niebieski

niedostępne

Cena detaliczna: 31,90 zł
Cena promocyjna: 25,90 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: LOVI66890 , EAN: 5903407015620

LOVI Kubek 360˚ ACTIVE 350ml

Pierwszy kubek, z którego dziecko pije jak ze szklanki…ale bez rozlewania!

Opis:

Kubek LOVI 360° ułatwia przechodzenie od ssania płynu z kubka treningowego i kubka niekapka do picia ze szklanki. Dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelniania przyzwyczaja dziecko do naturalnego sposobu picia (jak z otwartego kubka), ale bez rozlewania. Posiada opatentowaną ochronę przed bakteriami SeriTouch® .

SeriTouch® wykorzystuje naturalne właściwości antybakteryjne srebra, dzięki czemu minimalizuje zagrożenie chorobami, które mogą powodować mikroorganizmy. Niezależne testy laboratoryjne pokazały, że SeriTouch® pozwala na zredukowanie 99,99% populacji bakterii włącznie z bakteriami e.coli i gronkowca złotego w ciągu 24 hodin. SeriTouch® nie zastępuje standardowego mycia, ale zwiększa ochronę przeciwbakteryjną między czyszczeniami. Antybakteryjna ochrona SeriTouch® znajduje się wyłącznie w nakrętce z wentylkiem. Kubek nie zawiera bisfenolu A.

Zestaw zawiera:

  • kubek 350 ml,
  • innowacyjną membranę uszczelniającą 360°,
  • kapsel chroniący nakrętkę przed zabrudzeniem,
  • uchwyty.

Instrukcja obsługi:

Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem rozmontuj kubek i dokładnie umyj wszystkie jego elementy w ciepłej wodzie używając detergentów przeznaczonych specjalnie do mycia naczyń dla dzieci. Następnie wszystko dokładnie sparz gorącą wodą. Nie używaj ostrych środków czyszczących lub myjek, aby nie porysować powierzchni produktu. Zawsze się upewnij, czy ustnik i wentylek są dokładnie wyczyszczone. Najlepiej używaj szczoteczki do czyszczenia smoczków. Nie przeciskaj przez otwory w wentylku żadnych przedmiotów, ponieważ przestanie być szczelny. Nie gotuj i nie używaj w kuchence mikrofalowej. Nie myj w zmywarce do naczyń. Kubek nie jest przeznaczony do podawania gorących ani gazowanych napojów. Gęste płyny lub soki z kawałkami owoców mogą zablokować ustnik.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Używać tylko pod nadzorem dorosłej osoby. Nie powiększaj otworów w ustniku, ponieważ tym możesz go uszkodzić a dziecko może się zachłysnąć pokruszonym materiałem. Pamiętaj, że długotrwałe picie słodkich napojów może uszkodzić szkliwo ząbków dziecka. Zawsze kontroluj temperaturę podawanych napojów. Kubek nie jest zabawką. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wystawiaj kubka na bezpośrednie działanie słońca ani nie zostawiaj w pobliżu źródeł ciepła.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader