LOVI Kubeczek MARINE 150 ml czerwony

LOVI Kubeczek MARINE 150 ml czerwony Prezent

LOVI Kubeczek MARINE 150 ml czerwony

w magazynie

cena: 16,99 zł

Kod: F006706 , EAN: 5903407353104

LOVI Kubeczek MARINE 150 ml

Opis:

Pierwszy krok w nauce samodzielnego picia (ułatwia przejście od karmienia z butelki do picia z kubka/szklanki). Kubeczek jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia. Miękki ustnik nie drażni czułych dziecięcych dziąseł. Nie zawiera BPA.

Miękki ustnik do picia umożliwia swobodny przepływ płynów.

Specjalne uchwyty ułatwiają trzymanie kubka przez dziecięce rączki.

Pokrywka – kubeczek z miarką jest idealna do podawania soków owocowych, leków i nauki picia z otwartego kubeczka. Ma skalę z podziałką i wywinięty brzeg.

Butelki, kubki treningowe i kubki niekapki są bez nadruków i są wzajemnie kompatybilne. Wystarczy wymienić ustnik do picia, a butelka przemieni się w kubeczek. Kubków można użyć także w zestawie z laktatorem LOVI.

Zestaw zawiera:

Kubek150 ml Treningowy ustnik 6m+ Zakrętkę Pokrywkę/kubek z miarką Uchwyty

Instrukcja obsługi:

Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź kubek. Przy pierwszych oznakach uszkodzenia wymień kubek na nowy. Utrzymuj produkt w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem dokładnie umyj rozłożone części kubka w ciepłej wodzie z bezpiecznym środkiem czyszczącym i dokładnie wypłucz ciepłą wodą. Nie gotuj kubka we wrzącej wodzie! Po użyciu kubek i ustnik wyczyść z końcówek napoju i dokładnie umyj.

Kubek możesz myć w zmywarce. Odradzamy mycie ustnika w zmywarce, gdyż środki chemiczne używane w zmywarce mogą go uszkodzić.

Można używać w kuchence mikrofalowej. Nie zapomnij, że przy ogrzewaniu w mikrofalówce , kubek musi być otwarty. Ogrzewanie w mikrofalówce wymaga większej ostrożności. Zawsze dokładnie zamieszaj ogrzany pokarm i skontroluj jego temperaturę przed podaniem dziecku.

Twarda woda, soki owocowe lub herbata mogą zabarwić kubek lub zostawiać osady, nie jest to jednak właściwość kubka.

Ważne! Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka! Używać tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Długotrwałe ssanie płynów może prowadzić do wad szkliwa zębów dziecka. Nigdy nie zwiększaj otworów w ustniku, może to doprowadzić do jego zniszczenia lub uduszenia dziecka rozpadającym się materiałem. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Wszystkie jego części przechowuj poza zasięgiem dziecka.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader