LOVI Dynamiczny smoczek uspokajający silikonowy TRENDY 3-6m 2szt. niebieski/zielony

LOVI Dynamiczny smoczek uspokajający silikonowy TRENDY 3-6m 2szt. niebieski/zielony

LOVI Dynamiczny smoczek uspokajający silikonowy TRENDY 3-6m 2szt. niebieski/zielony

niedostępne

cena: 22,90 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: LOVI66929 , EAN: 5903407228013

LOVI Dynamiczny smoczek uspokajający silikonowy TRENDY 3–6m 2szt. niebieski/zielony

Opis:

Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI zostały stworzone przez lekarzy neurologopedów z myślą o ochronie odruchu ssania. Mają symetryczny kształt odzwierciedlający brodawkę sutkową. Posiadają unikalną dynamiczną konstrukcję z niejednorodnej warstwy silikonu umożliwiającą ssanie w naturalnym rytmie. Produkt przebadany medycznie w Polsce. Nie zawiera bisfenolu A. Wykonany z silikonu, który nie ma smaku ani zapachu.

Unikalna dynamiczna budowa sprawia, że smoczek uspokajający LOVI:

  • nie zaburza odruchu ssania,
  • zapobiega odruchowi zagryzania smoczka,
  • zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny,
  • nie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu.

Kształt gumki umożliwia włożenie smoczka do buzi dziecka w jakikolwiek sposób, nie ma określonej góry ani dołu. Otwory w tarczce umożliwiają swobodny przepływ powietrza i zapobiegają podrażnieniu delikatnej skóry dziecka. Profilowany kształt tarczki umożliwia dziecku swobodne oddychanie przez nos. Kółeczko w tarczce smoczka ułatwia chwytanie i podawanie dziecku smoczka. Wszystkie smoczki posiadają higieniczną osłonkę, która chroni smoczek przed zabrudzeniem.

Instrukcja obsługi:

Przed pierwszym użyciem smoczek umyj w ciepłej wodzie a potem wysterylizuj we wrzątku przez około 5 minut, ewentualnie użyj parowego lub elektonicznego sterylizatora. Po wystygnięciu wylej ze smoczka pozostałą wodę. Nie używaj do sterylizacji żadnych innych środków chemicznych czy dezynfekujących. Przed każdym użyciem obmyj smoczek w ciepłej wodzie a raz na jakiś czas sparz wrzącą wodą. Smoczek trzymaj w ciepłym i suchym miejscu z nałożoną higieniczną osłonką. Ze względów bezpieczeństwa i higieny zaleca się wymienić smoczek raz na 1–2 miesiące.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Nigdy do smoczka nie przywiązuj żadnych tasiemek czy wstążeczek, którymi dziecko mogłoby się poddusić. Przed każdym użyciem smoczek dokładnie sprawdź, zwłaszcza w momencie, kiedy dziecku zaczynają wyżynać się pierwsze ząbki. Przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub osłabienia materiału smoczek wymień na nowy. Nie zostawiaj smoczka bezpośrednio na słońcu lub przy źródle ciepła, ponieważ może to osłabić gumkę. Nie maczaj smoczka w cukrze, miodzie ani w innych słodkich substancjach. Nie wkładaj również smoczka do swoich ust. Tym wszystkim możesz spowodować uszkodzenie szkliwa ząbków dziecka. Jeśli smoczek wpadnie do ust dziecka NIE PANIKUJ – smoczek jest skonstruowany tak, że dziecko nie może go połknąć, więc w takich wypadkach go po prostu delikatnie wyciągnij.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader