LOVI Dynamiczny silikonowy smoczek NIGHT&DAY 3-6m 2szt dla chłopca, Baranek

LOVI Dynamiczny silikonowy smoczek NIGHT&DAY 3-6m 2szt dla chłopca, Baranek Prezent

LOVI Dynamiczny silikonowy smoczek NIGHT&DAY 3-6m 2szt dla chłopca, Baranek

w magazynie

cena: 22,30 zł

Kod: F010341 , EAN: 5903407886893

LOVI Dynamiczny silikonowy smoczek NIGHT&DAY 3–6m 2szt dla chłopca, Baranek

Opis:

Dynamiczny silikonowy smoczek LOVI został opracowany we współpracy z neurologopedami w celu zapewnienia naturalnego i zdrowego rozwoju łuku podniebiennego, zębów i dziąseł dziecka. Dynamiczny symetryczny silikonowy smoczek LOVI przeszło testy kliniczne. Wszystkie smoczki LOVI nie zawierają bisfenolu A. Są zrobione z silikonu, który nie ma smaku ani zapachu. Smoczki silikonowe są trwalsze i łatwiej je czyścić. Unikalna symetryczna dynamiczna guma bardzo łatwo się odpowietrza i nie deformuje łuku zębowego dziecka:

  • zapobiega odruchowi gryzienia smoczka
  • umożliwia naturalne połykanie śliny
  • wspiera zdrowy rozwój mowy i zgryzu
  • nie deformuje łuku zębowego dziecka
  • bardzo łatwo się odpowietrza.

Kształt gumy umożliwia też włożenie smoczka do ust dziecka w dowolny sposób (nie ma wierzchniej i spodniej strony). Końcówka w kształcie ósemki zawiera duże otwory wentylacyjne, które eliminują gromadzenie się śliny, a tym samym zapobiegają podrażnieniom wrażliwej dziecięcej skóry.

Jedyny w swoim rodzaju brzeg końcówki jest wykonany z bezpiecznego materiału, który jest przyjemny w dotyku i zapobiega deformacji smoczka.

Kółko jest mocno przytwierdzone do smoczka. Można do niego przypiąć łańcuszek albo sznureczek.

Smoczki z serii NIGHT&DAY zawierają unikatowy świecący w ciemności krążek zabezpieczający.

Smoczek w celu osiągnięcia wyższego poziomu higieny jest zaopatrzone w **plastikowe pokrowce **.

Plastikowe pudełeczko może służyć do higienicznego przechowywania smoczków.

Smoczki mogą mieć wiele nowoczesnych kolorowych wzorów.

Zestaw zawiera:

  • 2 szt. dynamicznych smoczków LOVI
  • 2 szt. plastikowych pokrowców na smoczki
  • 1 szt. plastikowego pudełka

Instrukcja obsługi:

Przed pierwszym użyciem należy umyć smoczek w ciekłej wodzie i wysterylizować go we wrzącej wodzie przez około 5 minut albo użyć w tym celu sterylizatora. Kiedy smoczek wystygnie należy wylać z niego resztki wody. Nigdy nie wolno używać do sterylizacji żadnych środków chemicznych ani dezynfekujących. Przed każdym następnym użyciem trzeba umyć smoczek w ciepłej wodzie i od czasu do czasu wyparzyć go we wrzącej wodzie. Smoczek należy przechowywać w czystym i suchym, zamykanym pudełeczku. Z przyczyn higienicznych zaleca się wymianę smoczka po 1–2 miesiącach. Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Waszego dziecka! Nigdy nie należy przytwierdzać do smoczka wstążek i sznurówek – mogą spowodować uduszenie dziecka. Przed każdym użyciem należy skontrolować stan produktu, szczególnie jeśli dziecko ma ząbki. Powinno się rozciągać gumę smoczka we wszystkich kierunkach. Przy pierwszych oznakach uszkodzenia albo słabienia materiału nie należy dalej używać smoczka, tylko trzeba go wymienić na nowy. Nie powinno się też zostawiać smoczka w pełnym słońcu albo w pobliżu silnego źródła ciepła, które mogą spowodować osłabienie gumy. Pokrowiec ochronny po zdjęciu należy przechowywać poza zasięgiem dziecka – zapobiegnie to jego udławieniu. Nigdy nie powinno się zanurzać smoczka w cukrze, miodzie ani innych słodkich substancjach. Nie należy też wkładać smoczka do własnych ust, ponieważ w ten sposób naraża się dziecko na niebezpieczeństwo powstania próchnicy i innych chorób zębów i dziąseł. Jeśli dziecko zadławi się smoczkiem NIE NALEŻY POPADAĆ W PANIKĘ – konstrukcja smoczka uniemożliwia połknięcie, więc w takim przypadku można go bezpiecznie wyjąć. Smoczek należy wyjmować jak najostrożniej.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader