LOVI Butelka silikonowa 120ml

LOVI Butelka silikonowa 120ml Prezent

LOVI Butelka silikonowa 120ml

w magazynie

cena: 22,49 zł

Kod: LOVI66902 , EAN: 5903407108308

LOVI Butelka silikonowa 120ml

Silikonowa butelka LOVI to praktyczne rozwiązanie ułatwiające codzienne karmienie. Butelka z łyżeczką jest idealna do podawania pierwszych kaszek, zupek itd. Wystarczy delikatnie ścisnąć butelkę a porcja jedzenia sama wycieknie na łyżeczkę.

Dzięki swoim unikatowym właściwościom silikonowa butelka ma wiele praktycznych zastosowań:

  • butelka do karmienia łyżeczką (4m+),
  • niezniszczalny pojemnik na jedzenie (0+m),
  • pojemnik do przechowywania i zamrażania pokarmu (0+m),
  • miękka butelka z dynamicznym smoczkiem LOVI do karmienia pod nadzorem dorosłej osoby (0–4m).

Zestaw zawiera:

  • wielofunkcyjną silikonową butelkę Lovi 120 ml,
  • miękką łyżeczkę,
  • elastyczną uszczelkę,
  • przykręcaną nakrętkę,
  • kubeczek z miarką,
  • szczoteczkę.

Instrukcja obsługi:

Przed każdym użyciem butelkę i jej poszczególne elementy dokładnie umyj w ciepłej wodzie (otwór w łyżeczce wyczyść przyłożoną szczoteczką) a następnie wysterylizuj w elektrycznym lub parowym sterylizatorze lub we wrzącej wodzie (ok. 5 minut). Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź wszystkie elementy butelki i łyżeczkę. Uszkodzone części wymień za nowe. Przed karmieniem upewnij się, że uszczelka szczelnie przylega do nakrętki a pokarm się nie wylewa. Nie zapomnij, że przy ogrzewaniu w butelce mikrofalowej butelka musi pozostać otwarta. Podczas karmienia wystarczy delikatnie ścisnąć butelkę a pokarm sam wycieknie na łyżeczkę (rys. 1). Łyżeczka nie jest przeznaczona do podawania mleka, herbaty lub wody. Wszystkie elementy butelki i łyżeczkę można myć w zmywarce do naczyń. Twarda woda, soki owocowe lub herbata mogą butelkę zabarwić lub pozostawić osady, co nie ma wpływu na jej właściwości. Zbyt gęste kaszki lub grudki w kaszkach mogą spowodować zatkanie dziurki w łyżeczce.

Zalecenia dotyczące przechowywania pokarmu!

Odciągnięte mleko można przechowywać w lodówce przez 10–12 godzin, w zamrażalce w temp. –10°C przez tydzień a od –18°C do –20°C przez 3 miesiące. Rozmrożone mleko należy zużyć w przeciągu 24 godzin. Raz rozmrożonego pokarmu już nigdy ponownie nie zamrażaj.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Nigdy nie pozostawiaj dziecka podczas karmienia bez nadzoru. Zawsze kontroluj temperaturę podawanego jedzenia, aby nie poparzyć dziecka. Nigdy nie używaj do sterylizacji środków chemicznych, które nie są do tego przeznaczone. Nigdy nie powiększaj otworu w łyżeczce, tym możesz ją uszkodzić lub bezpowrotnie zniszczyć a kruszące się części mogą spowodować zakrztuszenie się dziecka. Łyżeczka ani butelka nie są zabawkami. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA!

Ponieważ podczas karmienia grozi niebezpieczeństwo zachłyśnięcia, polecamy używać wielofunkcyjnej butelki Lovi ze smoczkiem jedynie dla dzieci w wieku od 0 do 4 miesięcy (karmione wyłącznie przez rodzica). Silne ściśnięcie butelki spowoduje wycieknięcie zbyt dużej ilości pokarmu, którym dziecko może się zachłysnąć (zwłaszcza, jeśli jest karmione w pozycji leżącej). Nie ściskaj butelki podczas podawania pokarmu dziecku!

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader