LOVI Butelka samosterylizująca 250ml bez BPA + Butelka 250 ml LOVI GRATIS

LOVI Butelka samosterylizująca 250ml bez BPA + Butelka 250 ml LOVI GRATIS Prezent

LOVI Butelka samosterylizująca 250ml bez BPA + Butelka 250 ml LOVI GRATIS

w magazynie

cena: 24,39 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: Lovi69568 , EAN: 5903407215402

LOVI Butelka samosterylizująca 250ml 0%BPA + Butelka 250 ml LOVI GRATIS

Opis:

Jedyna butelka, która „zachęca“ dziecko do aktywnego ssania podczas karmienia.

Posiada dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, który w czasie karmienia zmienia swój kształt (wydłuża się). Dziecko podczas karmienia musi brać aktywny udział, tak samo jak przy ssaniu piersi matki. Smoczek również stymuluje miejsca, które biorą udział w rozwoju mowy i ma pozytywny wpływ na rozwój całej jamy ustnej. Specialnie wyprofilowany kształt butelki umożliwia jej poprawne trzymanie. Podczas karmienia butelka porusza się zgodnie z rytmem i siłą ssania.

Butelka ma elastyczną uszczelkę, dzięki której może służyć jako praktyczny pojemnik do przechowywania pokarmu oraz pokrywkę z podziałką.

Specjalnie skonstruowana nakrętka Lovi umożliwia bezpieczne sterylizowanie butelki i wszystkich jej części w przeciągu 1,5 minuty. Do nakrętki wlej potrzebną ilość wody, umieść w niej wszystkie części, przykryj butelkę i włóż do mikrofalówki. Za chwilę butelka jest gotowa do karmienia.

Zestaw zawiera:

 • butelkę Lovi 250 ml 0%BPA,
 • dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, mini 0m+,
 • elastyczną uszczelkę,
 • nakrętkę,
 • pokrywkę do sterylizacji,
 • pokrywkę.

Instrukcja obsługi/ sterylizacji:

 1. Dokładnie umyj wszystkie części butelki, nalej do nakrętki 30ml przegotowanej wody (aż do oznaczenia na pokrywce). Do pokrywki włóż uszczelkę, nakrętkę, smoczek i szczypce.
 2. Odwróconą dnem butelkę połóż mi na pokrywce. Pokrywka i butelka mają otwory służące do usuwania pary wodnej podczas sterylizacji.

Umieść butelkę w kuchence mikrofalowej (można sterylizować max. 6 butelek na raz) nastawionej na maksymalną wydajność. Długość sterylizacji jest zależna od wydajności mikrofalówki i opisana jest w tablece czasu na pokrywce. Nie należy przedłużać zalecanego czasu sterylizacji. Po zakończeniu sterylizacji pozostaw butelkę w mikrofalówce jeszcze przez ok. 2 minuty, aż się ochłodzi. Wyjmij butelkę z mikrofalówki. Napełnij butelkę mlekiem (lub innym pokarmem). Szczypcami chwyć smoczek i połóż go na butelkę. Nakrętkę przełóż przez smoczek, który jednocześnie podtrzymuj szczypcami. Dokręć nakrętkę. Butelka jest już gotowa do użycia. Wylej pozostałą wodę z pokrywki.

Nie zapomnij:

 • pokrywkę napełniaj tylko przegotowaną wodą – unikniesz osadzenia się kamienia wodnego,
 • kuchenkę mikrofalową nastaw według informacji w tabelce czasu,
 • nalepkę z tabelką czasu możesz nalepić w pobliżu kuchenki mikrofalowej,
 • nigdy nie przedłużaj zalecanego czasu sterylizacji,
 • nie zapominaj, że butelka po sterylizacji jest bardzo gorąca – możesz się poparzyć,
 • butelkę możesz zdezynfekować i innymi sposobami.

  +

LOVI Butelka 250ml 0% BPA

Opis:

Butelka Medical+ wykonana z rewolucyjnego materiału (PA), który jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia oraz bardzo dobrze znosi wysokie temperatury przy sterylizacji (jak szkło). Spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa dla butelek dziecięcych.

Jedyna butelka, która „zachęca“ dziecko do aktywnego ssania podczas karmienia. Posiada dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, który w czasie karmienia zmienia swój kształt (wydłuża się). Dziecko podczas karmienia musi brać aktywny udział, tak samo jak przy ssaniu piersi matki. Smoczek również stymuluje miejsca, które biorą udział w rozwoju mowy i ma pozytywny wpływ na rozwój całej jamy ustnej.

Specjalnie wyprofilowany kształt butelki umożliwia jej poprawne trzymanie. Podczas karmienia butelka porusza się zgodnie z rytmem i siłą ssania. Butelka ma elastyczną uszczelkę, dzięki której może służyć jako praktyczny pojemnik do przechowywania pokarmu oraz kubeczek z miarką.

Zestaw zawiera:

 • butelkę Lovi 250 ml,
 • dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, mini 0m+,
 • elastyczną uszczelkę,
 • nakrętkę,
 • kubeczek z miarką.

Informacje:

Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem butelkę i jej poszczególne elementy dokładnie umyj a następnie wysterylizuj w parowym lub elektrycznym sterylizatorze lub wygotuj we wrzącej wodzie. Zbyt długie gotowanie lub twarda woda mogą spowodować pojawienie się osadu. Po użyciu produkt dokładnie sprawdź. Przy pierwszych oznakach zużycia lub uszkodzenia nie używaj dalej produktu – należy wymienić go na nowy. Sprawdź, jeśli pokarm nie wycieka spod nakrętki. Jeżeli ogrzewasz pokarm w mikrofalówce, nie zapomnij, aby butelka była otwarta.

Instrukcja obsługi smoczka:

Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj smoczek w ciepłej wodzie i wysterylizuj w gorącej wodzie przez ok. 5 minut. Do dezynfekcji nie używaj żadnych środków chemicznych! Przed każdym użyciem sprawdź jakość smoczka, zwłaszcza po tym, jak dziecku wyrosną pierwsze ząbki. Sprawdź jakość smoczka poprzez dokładne rozciągnięcie go we wszystkich kierunkach. Nie dokręcaj nakrętki, ponieważ potem smoczek nie może poprawnie działać. Z powodu higieny i bezpieczeństwa smoczek powinien być wymieniony po dwóch miesiącach. Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka! Nigdy nie używaj smoczka do karmienia jako smoczka uspokajającego. Nie zwiększaj lub nie rób dodatkowych otworów w smoczku – tym możesz go uszkodzić. Nie zaleca się mycia butelek i smoczków w zmywarce, ponieważ środki czyszczące mogą spowodować zniszczenie produktu.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Długotrwałe i przedłużone ssanie płynów może spowodować uszkodzenie szkliwa zębów dziecka. Zawsze sprawdź temperaturę podawanego pokarmu. Nigdy nie pozostawiaj dziecka w czasie karmienia bez nadzoru. Produkt nie jest zabawką. Przechowywuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader