LOVI Butelka samosterylizująca 250ml 0%BPA

LOVI Butelka samosterylizująca 250ml 0%BPA Prezent

LOVI Butelka samosterylizująca 250ml 0%BPA

do 3-5 dni

cena: 21,79 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: LOVI66919 , EAN: 5903407215402

LOVI Butelka samosterylizująca 250ml 0%BPA

Jedyna butelka, która „zachęca“ dziecko do aktywnego ssania podczas karmienia.

Opis:

Posiada dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, który w czasie karmienia zmienia swój kształt (wydłuża się). Dziecko podczas karmienia musi brać aktywny udział, tak samo jak przy ssaniu piersi matki. Smoczek również stymuluje miejsca, które biorą udział w rozwoju mowy i ma pozytywny wpływ na rozwój całej jamy ustnej. Specjalnie wyprofilowany kształt butelki umożliwia jej poprawne trzymanie. Podczas karmienia butelka porusza się zgodnie z rytmem i siłą ssania. Butelka ma elastyczną uszczelkę, dzięki której może służyć jako praktyczny pojemnik do przechowywania pokarmu oraz pokrywkę z podziałką. Specjalnie skonstruowana nakrętka Lovi umożliwia bezpieczne sterylizowanie butelki i wszystkich jej części w przeciągu 1,5 minuty. Do nakrętki wlej potrzebną ilość wody, umieść w niej wszystkie części, przykryj butelkę i włóż do mikrofalówki. Za chwilę butelka jest gotowa do karmienia.

Zestaw zawiera:

 • butelkę Lovi 250 ml 0%BPA,
 • dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, mini 0m+,
 • elastyczną uszczelkę,
 • przykręcaną nakrętkę,
 • pokrywkę do sterylizacji,
 • pokrywkę.

Instrukcja obsługi/ sterylizacji:

 1. Dokładnie umyj wszystkie części butelki, nalej do nakrętki 30ml przegotowanej wody (aż do oznaczenia na pokrywce). Do pokrywki włóż uszczelkę, nakrętkę, smoczek i szczypce.
 2. Połóż butelkę do góry nogami na pokrywce. Pokrywka i butelka mają otwory służące do usuwania pary wodnej podczas sterylizacji.

Umieść złożoną butelkę w kuchence mikrofalowej (można sterylizować max. 6 butelek na raz) nastawionej na maksymalną wydajność. Długość sterylizacji jest zależna od wydajności mikrofalówki i opisana jest w tablece czasu na pokrywce. Nie należy przedłużać zalecanego czasu sterylizacji. Po zakończeniu sterylizacji pozostaw butelkę w mikrofalówce jeszcze przez ok. 2 minuty, aż się ochłodzi. Chwyć butelkę za pokrywkę i wyjmij z kuchenki, rozłóż na dwie części. Napełnij butelkę mlekiem (lub innym pokarmem). Szczypcami chwyć smoczek i połóż go na butelkę. Przykręcaną nakrętkę przełóż przez smoczek, który podtrzymuj szczypcami. Dokręć nakrętkę. Butelka jest już gotowa do użycia. Wylej pozostałą wodę z pokrywki.

Nie zapomnij:

 • pokrywkę napełniaj tylko przegotowaną wodą – unikniesz osadzenia się kamienia wodnego,
 • kuchenkę mikrofalową nastaw według informacji w tabelce czasu,
 • nalepkę z tabelką czasu możesz nalepić w pobliżu kuchenki mikrofalowej,
 • nigdy nie przedłużaj zalecanego czasu sterylizacji,
 • nie zapominaj, że butelka po sterylizacji jest bardzo gorąca – możesz się oparzyć,
 • butelkę możesz zdezynfekować i innymi sposobami.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader