LOVI Butelka samosterylizująca 150ml 0% BPA super vent

LOVI Butelka samosterylizująca 150ml 0% BPA super vent Prezent

LOVI Butelka samosterylizująca 150ml 0% BPA super vent

w magazynie

cena: 23,49 zł

Kod: F006703 , EAN: 5903407215723

LOVI Butelka samosterylizująca 150ml 0% BPA super vent

Opis:

Jedyna butelka, która pobudza dziecko do aktywności podczas karmienia. Zawiera dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, który przy karmieniu zmienia kształt (rozciąga się). Tak samo jak przy karmieniu piersią wpływa na miejsca, które odpowiadają za rozwój mowy i pozytywnie wpływa na całą jamę ustną. Posiada efektywny system SUPER vent, który zapobiega powstawaniu podciśnienia i minimalizuje powstawanie kolki. Specjalnie profilowana butelka ułatwia trzymanie. Podczas karmienia butelka porusza się zgodnie z rytmem i siłą ssania dziecka. Butelka ma elastyczne wieczko, które zmieni ją w praktyczny pojemnik do przechowywania pokarmu i przykrywkę/ku­beczek z miarką. Kubeczek z miarką jest bezpieczną, alternatywną formą podawania płynów noworodkom i małym dzieciom.

Dynamiczna końcówka smoczka zrobiona jest z cienkiej warstwy silikonu, rozciąga się jak sutek matki. Twarda, szeroka, uformowana podstawa zrobiona z grubszej warstwy silikonu, wymaga poprawnego przyłożenia warg, jak przy naturalnym karmieniu. Kanaliki w smoczku naśladują kanaliki mleczne w piersi, regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.

Specjalnie skonstruowana pokrywka umożliwia bezpieczną sterylizację butelki i wszystkich jej części w ciągu 1,5 min. Do pokrywki nalej potrzebną ilość wody, przytwierdź wszystkie części, zamknij butelkę i włóż do kuchenki mikrofalowej. Za chwilkę będzie gotowa do karmienia.

Zestaw zawiera:

Butelkę Lovi 150 ml 0%BPA Dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, mini 0 mies.+ Elastyczny dysk uszczelniający nakrętka Wieczko do sterylizacji Pokrywka szczypce

Instrukcja obsługi/stery­lizacji:

  1. Dokładnie umyj wszystkie części butelki, nalej do pokrywki 30 ml przegotowanej, schłodzonej wody (według rysunku na pokrywce). Umieść w pokrywce dysk, nakrętkę, smoczek i szczypce.
  2. Połóż butelkę dnem do góry na wieczku. Wieczko i butelka mają otwory oprowadzające parę wodą przy sterylizacji.
  3. Umieść złożoną butelkę w mikrofalówce (jednocześnie można sterylizować max. 6 butelek) i ustaw na maksymalną moc. Dobra sterylizacja zależy od mocy kuchenki i jest opisana w tabelce czasu na butelce. Nie przedłużaj polecanego czasu sterylizacji. Po skończeniu sterylizacji zostaw butelkę na 2 minuty w kuchence mikrofalowej, żeby się ochłodziła. Złap butelkę za pokrywkę i wyjmij ją z kuchenki, rozłóż na 2 części.
  4. Napełnij butelkę mlekiem (lub innym pokarmem). Szczypcami złap smoczek i umieść go na butelce. Nałóż zakrętkę na smoczek, który przytrzymasz szczypcami. Dokręć nakrętkę. Butelka jest gotowa do użycia. Wylej pozostałą wodę.

Nie zapomnij:

  • pokrywkę napełniaj tylko przegotowaną wodą – unikniesz powstawania osadu wodnego
  • kuchenkę mikrofalową ustaw według informacji w tabelce czasu
  • naklejkę z tabelką czasu naklej na kuchenkę mikrofalową
  • nigdy nie przedłużaj sugerowanego czasu sterylizacji
  • nie zapominaj, że butelka po sterylizacji jest bardzo gorąca – możesz się oparzyć
  • butelkę możesz dezynfekować także innymi sposobami

UWAGA: Marka LOVI poleca karmienie piersią, jako najlepszą i najzdrowszą formę karmienia dziecka. Alternatywne formy karmienia dziecka zawsze skonsultuj z pediatrą, położną, pielęgniarką pediatryczną lub farmaceutą. Wybierz alternatywną metodę karmienia wyłącznie wtedy, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader