LOVI Butelka 330ml 0% BPA SUPER VENT ze smoczkami LOVI Basic 6-18m ZA DARMO – niebieska, zielona

LOVI Butelka 330ml 0% BPA SUPER VENT ze smoczkami LOVI Basic 6-18m ZA DARMO – niebieska, zielona Prezent

LOVI Butelka 330ml 0% BPA SUPER VENT ze smoczkami LOVI Basic 6-18m ZA DARMO – niebieska, zielona

niedostępne

cena: 24,59 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F006700 , EAN: 5903407215600

LOVI Butelka 330ml 0% BPA SUPER VENT ze smoczkami LOVI Basic 6–18m ZA DARMO

Opis:

Jedyna butelka, która pobudza dziecko do aktywności podczas karmienia. Zawiera dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, który przy karmieniu zmienia kształt (rozciąga się). Tak samo jak przy karmieniu piersią wpływa na miejsca, które odpowiadają za rozwój mowy i pozytywnie wpływa na całą jamę ustną. Posiada efektywny system SUPER VENT, który zapobiega powstawaniu podciśnienia i minimalizuje powstawanie kolki. Specjalnie profilowana butelka ułatwia trzymanie. Podczas karmienia butelka porusza się zgodnie z rytmem i siłą ssania dziecka. Butelka ma elastyczne wieczko, które zmieni ją w praktyczny pojemnik do przechowywania pokarmu i przykrywkę/ku­beczek z miarką. Kubeczek z miarką jest bezpieczną, alternatywną formą podawania płynów noworodkom i małym dzieciom.

Dynamiczna końcówka smoczka zrobiona jest z cienkiej warstwy silikonu, rozciąga się jak sutek matki. Twarda, szeroka, uformowana podstawa zrobiona z grubszej warstwy silikonu, wymaga poprawnego przyłożenia warg, jak przy naturalnym karmieniu. Kanaliki w smoczku naśladują kanaliki mleczne w piersi, regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.

Zestaw zawiera:

Butelkę Lovi 330 ml 0%BPA Dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, minim. 3 mies.+ Elastyczny dysk uszczelniający nakrętka Pokrywka/kubek z miarką

Informacje o sposobie użycia butelki:

Przed każdym użyciem sprawdź butelkę i wszystkie jej części. Jeżeli zobaczysz oznaki zużycia lub uszkodzenia przestań używać produktu i wymień go na nowy. Przed pierwszym użyciem rozłożone części butelki i smoczek z przyczyn higienicznych wysterylizuj w gotującej się wodzie przez ok. 5 minut. Umyj przed każdym użyciem. Dłuższe wygotowywanie lub twarda woda mogą pozostawiać osady. Nakrętki nie dokręcaj zbyt mocno, aby smoczek mógł prawidłowo przepuszczać powietrze. Skontroluj, czy pokarm nie wycieka spod nakrętki. Po użyciu wyczyść z resztek pokarmu, wypłucz, umyj w gorącej wodzie, nie wygotowuj. Nie polecamy mycia butelki i smoczka w zmywarce, gdyż środki stosowane do zmywania, mogą uszkodzić produkty.

Instrukcja obsługi smoczka:

Przed pierwszym użyciem z przyczyn higienicznych smoczek wysterylizuj w gotującej się wodzie przez ok. 5 minut. Myj przed każdym użyciem. Po użyciu oczyść smoczek z resztek pokarmu, wypłucz, umyj, po czym wysterylizuj w parowym/elektryc­znym sterylizatorze lub wrzącej wodzie. Odradzamy mycie smoczka w zmywarce, gdyż środki stosowane do zmywania, mogą uszkodzić produkt. Nie stosuj żadnych chemicznych środków czyszczących! Przed każdym użyciem sprawdź stan smoczka. Poświęć kontroli więcej uwagi, gdy dziecku wyrosną ząbki. Rozciągnij smoczek w każdą stronę. Przy oznakach uszkodzenia lub zużycia wymień smoczek na nowy! Nie powiększaj otworów w smoczku, ani nie rób samodzielnie nowych otworów, może to prowadzić do jego zniszczenia. Nie zostawiaj smoczka bezpośrednio na słońcu, w pobliżu źródła ciepła lub w narzędziach do sterylizacji dłużej niż rekomendowano, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia. Z przyczyn higienicznych i bezpieczeństwa doradzamy wymianę smoczka po 2 miesiącach.

Ważne! Dla zdrowia i bezpieczeństwa twojego dziecka!

Używać wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Nigdy nie stosuj smoczka do butelki jako smoczka uspokajającego. Długotrwałe i przedłużające się ssanie płynów może prowadzić do wad szkliwa dziecka. Zawsze skontroluj temperaturę podawanego pokarmu. Produkt nie jest zabawką. Wszystkie części produktu przechowuj poza zasięgiem dziecka.

UWAGA: Marka LOVI poleca karmienie piersią, jako najlepszą i najzdrowszą formę karmienia dziecka. Alternatywne formy karmienia dziecka zawsze skonsultuj z pediatrą, położną, pielęgniarką pediatryczną lub farmaceutą. Wybierz alternatywną metodę karmienia wyłącznie wtedy, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające. Dynamiczny smoczek LOVI został zaprojektowany we współpracy z neurologopedami w celu zapewnienia zdrowego rozwoju podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Silikonowy, symetryczny, dynamiczny smoczek LOVI był testowany klinicznie. Smoczki LOVI nie zawierają bisfenolu A.

Wszystkie smoczki LOVI są zrobione z silikonu, który nie ma smaku ani zapachu. Smoczki silikonowe mają dłuższą żywotność i łatwiej je utrzymać w czystości. Unikalny symetryczny, dynamiczny smoczek bardzo dobrze przepuszcza powietrze i nie deformuje podniebienia dziecka:

  • powstrzymuje odruch gryzienia smoczka
  • umożliwia naturalne połykanie śliny
  • wspiera zdrowy rozwój mowy i formowanie zgryzu
  • nie deformuje podniebienia
  • dobrze przepuszcza powietrze

Kształt gumki umożliwia włożenie smoczka do buzi dziecka dowolnym sposobem (nie ma zewnętrznej i wewnętrznej strony). Tarcza smoczka w kształcie ósemki ma duże otwory wentylacyjne, dzięki którymi nie gromadzi się ślina i nie dochodzi do podrażnień delikatnej dziecięcej skóry. Wyjątkowy brzeg tarczy jest zrobiony ze zdrowego materiału, który jest przyjemny w dotyku i pozwala uniknąć odciskania się smoczka na buzi. Pierścień dobrze się trzyma w smoczku, możesz do niego przypiąć łańcuszek lub sznurek. Smoczek jest z przyczyn higienicznych wyposażony w plastikową osłonę. Plastikowe pudełko służy do higienicznego przechowywania smoczków. Smoczki są dostępne w wielu nowoczesnych wersjach kolorystycznych.

Zestaw zawiera:

  • 2 szt. dynamiczny smoczek LOVI
  • 2 szt. plastikowa osłona
  • 1 szt. plastikowe pudełko

Instrukcja obsługi:

Przed pierwszym użyciem z przyczyn higienicznych smoczek wysterylizuj w gotującej się wodzie przez ok. 5 minut lub użyj samosterylizującej butelki lub sterylizatora parowego. Po wystygnięciu usuń ze smoczka pozostałą wodę. Nigdy nie stosuj do czyszczenia środków chemicznych ani dezynfekcyjnych. Przed każdym kolejnym użyciem umyj w ciepłej wodzie i od czasu do czasu przelej wrzątkiem. Przechowuj smoczek w czystym, suchym i zamkniętym pudełku na smoczek. Z przyczyn bezpieczeństwa i higieny doradzamy wymianę smoczka po 1–2 miesiącach.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa twojego dziecka! Nigdy nie przyczepiaj do smoczka wstążek ani tkanin – mogą spowodować uduszenie.

Przed każdym użyciem dokładnie skontroluj smoczek, zwłaszcza, gdy dziecko ma już zęby. Rozciągnij smoczek w każdą stronę. Przy oznakach uszkodzenia lub zużycia wymień smoczek na nowy! Nie zostawiaj smoczka bezpośrednio na słońcu, w pobliżu źródła ciepła lub w narzędziach do sterylizacji dłużej niż rekomendowano, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia. Zdejmowaną osłonkę schowaj poza zasięgiem dziecka, aby uniknąć uduszenia. Nigdy nie mocz smoczka w miodzie, cukrze lub innych słodkich substancjach, może to doprowadzić do uszkodzenia szkliwa. Jeżeli smoczek wpadnie dziecku do ust, NIE WPADAJ W PANIKĘ, smoczek jest skonstruowany tak, że dziecko nie może go połknąć, a ty możesz go bezpiecznie wyjąć z buzi. Smoczek wyjmij jak najostrożniej.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader